Ім’я Mitsubishi Lancer може бути віддано стильному паркетника

Имя Mitsubishi Lancer может быть отдано стильному паркетнику

Ми вже говорили, що концепт Mitsubishi e-Evolution повинен перетворитися в якусь серійну машину. Здається, схожий на цей паркетник автомобіль в підсумку може виявитися наступним Лансер.

Жителі Європи вже стали потроху забувати, що таке седан Lancer, хоча в США в каталозі Mitsubishi ще можна побачити легковик, оновлену в 2015-му (судячи з усього, вона скоро його покине). А в материковому Китаї і на Тайвані продають в черговий раз перекроенную модель, відому як Lancer EX і Grand Lancer (2017 рік). Про майбутнє покоління довгий час нічого не було відомо. Тепер видання Auto Express повідомило про седані можна забути, але ім’я Lancer, швидше за все, буде застосовано для позначення паркетника з обтічним силуетом хетчбека.

Имя Mitsubishi Lancer может быть отдано стильному паркетнику

Концепт e-Evolution був чистим електрокаром. Модель, що створюється за його мотивами, швидше за все, отримає різноманітність систем приводу — від найпростіших ДВС до гібридних установок.

На такий крок натякнули журналістам головний операційний директор Mitsubishi Тревор Мен і шеф-дизайнер Цунихиро Кунимото. «У нас довгостроковий план продуктів, досить солідний, до 2025 року, і пунктирна лінія за його межами. Ми збираємося замінити ASX, Outlander і Triton/L200. Далі йдуть ці дві «коробки» Pajero і Lancer, — розповів Мен. — Модель Lancer, напевно, більш простий випадок. У нас є рішення, яке може відповідати сегменту. Якщо дивитися глобально, ринок хетчбеків C-класу не скорочується. Він трохи впав в США і Європі, зате продовжує розширюватися в Китаї. Так що є попит».

Имя Mitsubishi Lancer может быть отдано стильному паркетнику

Кунимото у свою чергу, натякнув: «Те, що це C-сегмент, не означає, що автомобіль повинен бути дуже традиційним хетчбеком. Можливо, ми зможемо створити новий тип хетча. Ми мислимо радикально. Оригінальність — така ж частина філософії дизайну Mitsubishi, як і послідовність». Цунихиро назвав кузов e-Evolution ідеальним для компакта.

Пам’ятаючи про майбутню ще тіснішої інтеграції Mitsubishi в альянс Renault-Nissan, можна передбачити, що модель буде побудована на модульній платформі CMF C/D. У такому разі вона виявиться родичкою цілого сонму машин, від «ікс-трейла» і Кашкая до Мегана і Талісмана, а також наступного Аутленлера. Відрізнятися будуть величина колісної бази, висота, ширина і загальний дизайн. Лансеру тут може бути відведена роль такого піднесеного хетчбека зі спортивної ноткою в характері і привабливим молодіжним виглядом. Зміна образу трапиться явно не в наступному році, так що про ідеї і деталі проекту ми ще почуємо.