Хетчбек Hyundai i20 залишився без дизелів і придбав «робот»

Хэтчбек Hyundai i20 остался без дизелей и приобрёл «робот»

У пятидверки відтепер будуть «каскадна» решітка радіатора, перероблений бампер, контрастна дах Phantom Black, три додаткових кольори кузова (наприклад, Red Tomato, що на фото) і два нових варіанти колісних дисків діаметром 15 і 16 дюймів.

Малолітражка Hyundai i20 для Європи пережила плановий рестайлінг, який обернувся корекцією зовнішності і технічної начинки, здобутками і втратами. Так, з гами зникли дизелі 1.1 (75 л. с.) і 1.4 (90 сил). Залишилися три бензинових двигуна: наддувний 1.0 T-GDI (100 і 120 л. с.), а також атмосферні 1.2 (75, 84 к. с.) і 1.4 (100 к. с.). Турбомотор може працювати в парі з семидиапазонным «роботом» з двома зчепленнями, який прийшов на зміну четырехскоростному «автомату». Інші агрегати йдуть з п’яти – або шестиступінчастою «механікою».

Хэтчбек Hyundai i20 остался без дизелей и приобрёл «робот»

Задній бампер при перекроювання позбувся номерного знака, який наразі розміщений на багажної двері. У вседорожной версії i20 Active це єдина зміна в екстер’єрі, оскільки ніс дизайнери не чіпали. Трьохдверка Hyundai i20 зберегла колишній вигляд повністю.

Хэтчбек Hyundai i20 остался без дизелей и приобрёл «робот»

Оформлення інтер’єру відтепер можна трохи урізноманітнити за рахунок червоних або синіх колірних акцентів (Red і Blue Point). Новий медіацентр з семидюймовим дисплеєм підтримує інтерфейси Apple CarPlay і Android Auto.

Система start/stop, яка у корейців називається ISG (Idle Stop and Go), вперше увійшла в стандартне оснащення всіх версій «ай-двадцятого». Ще хетч порадує власників новітнім комплексом безпеки Hyundai SmartSense, який включає в себе автоматичне гальмування, моніторинг розмітки і втоми водія, автоматичне перемикання світла фар. Зауважимо, що в 2017 році Hyundai i20 знайшов в Європі 100 571 покупця. Це абсолютний рекорд за всю 10-річну історію моделі. Її ціни в Німеччині починаються з 9900 євро (756 тисяч рублів).

Було — стало

Хэтчбек Hyundai i20 остался без дизелей и приобрёл «робот»