Англійці поліпшили Jaguar XE SV Project 8 до виходу на ринок

Англичане улучшили Jaguar XE SV Project 8 до выхода на рынок

Не варто серйозно порівнювати Jaguar XE SV Project 8 з іншими «зарядженими» седанами класу D+. Англійська машина помітно могутніше опонентів, її тираж становитиме всього 300 примірників, а стартова ціна досягає 150 тисяч фунтів стерлінгів.

З листопада минулого року нічого не змінилося ― Jaguar XE SV Project 8 як і раніше носить звання найшвидшого серійного чотирьохдверного автомобіля на Нордшляйфе. Британський суперседан, у якого компресорний мотор V8 5.0 видає 600 сил (стільки ж у моделі BMW M5), проїхав коло за 7:21.23. Колишня рекордсменка Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio відстала на одинадцять секунд. Однак клієнти отримають трохи інший Jaguar. Двигун і восьмиступінчастий «автомат» у нього залишилися без змін, як і зовнішність з інтер’єром, але доопрацювання зазнали підвіска і гальма.

Англичане улучшили Jaguar XE SV Project 8 до выхода на рынок

Повнопривідний седан, у якого зовнішні панелі зроблені з алюмінію і вуглеволокна, вистрілює до сотні за 3,7 с, а його максимальна швидкість становить 322 км/ч. Гальма ― углеродокерамические, з шестипоршневими супортами на передній осі.

Один з провідних інженерів проекту Девід Пук розповів, що у седана тепер нові опори двигуна, інші верхні важелі спереду, менш податливі пружини й втулки. Британці допрацювали гальма, зробивши управління ними зручніше. Ручне складання Ягуара XE SV Project 8 в Західному Мідленді почнеться в червні 2018 року. Влітку ж перші клієнти отримають свої іграшки. Базові версії ― чотиримісні. Але за доплату можна замовити хардкорний варіант з двома вуглепластиковим ковшами спереду і каркасом безпеки ззаду. Саме в такій конфігурації автомобіль став рекордсменом ” Північної петлі.