Універсал Kia Ceed SW дебютує одночасно з хэтчем

Универсал Kia Ceed SW дебютирует одновременно с хэтчем

За чутками, передньопривідний Kia Ceed SW отримає бензинові мотори 1.0 T-GDI (120 л. с.), 1.4 (100 к. с.) і 1.4 T-GDI (140 л. с.), а також турбодизель 1.6 CRDi (115 або 136 л. с.). Коробки передач ― шестиступінчаста «механіка» або преселективний «робот» з сімома передачами.

М
модель Kia cee’d створювалася в Європі і для Європи. Тому і зовнішність була без азіатчини, і моторна гамма складалася з економічних бензинових і дизельних агрегатів. Звичайно, в лінійці були тільки хетчбеки і універсал. Правда, останній виходив помітно пізніше пятидверок, хоча в Старому Світі вантажопасажирські модифікації не менш важливі. У першому поколінні cee’d SW вийшов більш ніж на півроку пізніше, хоча у машин другої генерації ця різниця у часі не перевищила трьох місяців. А ось у моделі третьої генерації, яка зветься відтепер Ceed, хетчбек і універсал дебютують одночасно ― на автосалоні в Женеві. І ми знаємо, як Ceed SW буде виглядати.

Универсал Kia Ceed SW дебютирует одновременно с хэтчем

C 2006 року по всьому світу продали понад 1,3 млн трьох – і п’ятидверних хетчбеків і універсалів Kia cee’d. До речі, одна п’ята частина від загальної кількості реалізованих Сидів припала на Росію. За цим показником ми випереджаємо Великобританію і Німеччину.

Традиційно перед початком великого мотор-шоу в Інтернеті з’являються фотографії прийдешніх прем’єр. Ceed SW не став винятком. Спереду картина знайома ― у базового Сіда і вантажопасажирської версії особи однакові аж до бамперів з трикутними секціями по краях повітрозабірника. Відмінності починаються з середньої стійки: у SW інші задні бічні двері, а лінія даху спадає пізніше. Інші у універсала світлодіодні задні ліхтарі і бампер. П’ятидверка Kia Ceed SW побудована на платформі К2 зі стійками McPherson спереду і многорычажкой ззаду. Двигуни автомобіль запозичить у однойменного хетчбека ― бензинові і дизельні потужністю від 100 до 140 сил.