Седан Lagonda Vision запропонував заново поглянути на розкіш

Седан Lagonda Vision предложил заново взглянуть на роскошь

Шеф-дизайнер Астона Марек Райхман називає вигляд Астонов «органічним, природним», а ось Лагондам судилося стати «більш скульптурними, шокуючими і складними». «Це форма, утворена зіткненням невидимих сил, подібних тим магнітним, які створює електричний струм» — додає він.

В
озрожденный нещодавно Астоном бренд Lagonda моделлю Taraf, звичайно, не обмежиться. У минулому році британці пообіцяли розвиток марки і ось тепер, у Женеві, показали концепт Lagonda Vision. Він демонструє дизайнерський мову потенційних Лагонд, які повинні з’явитися в період 2021-2023 рр.

Седан Lagonda Vision предложил заново взглянуть на роскошь

Тягова батарея під підлогою і компактні електромотори розв’язали руки компоновщикам. Фактично спочатку автори моделі намалювали ультрапросторный салон на чотирьох осіб зростанням більше двох метрів, а потім «звели» навколо нього кузов. За розмірами він менше звичайних представницьких седанів, а місця всередині більше.

Седан Lagonda Vision предложил заново взглянуть на роскошь

Крім седана на шоу компанія продемонструвала пару масштабних макетів, це попередні начерки на тему купе і кросовера.

Новий дизайнерський мова — не просто прикраси або лінії оптики, але і зміна пропорцій кузова, обумовлене переходом на електропривод. Марка Lagonda оголосила себе першою люкс-брендом, який буде пропонувати тільки машини з нульовим вихлопом. Материнська фірма Aston Martin теж виведе на ринок електричні моделі (як мінімум серійний варіант прототипу RapidE), але лише в доповнення до традиційних спорткарам.

Седан Lagonda Vision предложил заново взглянуть на роскошь

Двері шоу-кара розчиняються в протилежні сторони, відкриваючи отвір без стійки, а над задніми сидіннями ще й піднімаються секції даху.

Седан Lagonda Vision предложил заново взглянуть на роскошь

Підбір матеріалів і фактур, безодня простору і електроніка припускають, що машина «занурить пасажирів у свою магію, заново відкриє радість подорожей». Забирається кермо передбачає наявність безпілотного режиму. (У роботі над інтер’єром брав участь відомий дизайнер меблів і фурнітури Девід Лінлі.)

Марка Lagonda «змінить уявлення про розкішному транспорті», вважають автори концепту. «Ми вважаємо, що люди асоціюють розкіш в своїх автомобілях з певним традиційним і навіть старомодним підходом, тому що на сьогоднішній день це все, що їм доступно, — пояснив президент і головний виконавчий директор Aston Martin Енді Палмер. — Lagonda створена, щоб кинути виклик цьому стереотипу і довести, що сучасність і розкіш не є взаємовиключними поняттями».