Седан Cadillac CT6 V-Sport отримав нову «битурбовосьмерку»

Седан Cadillac CT6 V-Sport получил новую «битурбовосьмёрку»

В образі «зарядженого» CT6 покупці розпізнають окремі риси концепту Escala. Зверніть увагу, зокрема, на нову решітку радіатора.

Підготовка до рестайлінгу седана Cadillac CT6 супроводжувалася інсайдерською інформацією про роботу над «гарячими» варіантом машини. Тоді ми припустили вихід спершу версії V-Sport з наддувний «шісткою» 3.6, а пізніше CT6-V з повністю новим агрегатом V8 4.2 Twin Turbo. Але помилилися: мотор 4.2 з’явився якраз на CT6 V-Sport.

Седан Cadillac CT6 V-Sport получил новую «битурбовосьмёрку»

Двигун V8 4.2 створений з чистого аркуша. Тут застосована конфігурація «гаряча V» з турбокомпресорами в розвалі блоку. Кожен агрегат збирається вручну в центрі Performance Build Center в Боулінг Грін (Кентукі).

Агрегат розвиває 557 к. с. і 850 Н•м (числа можуть бути уточнені ближче до старту продажів). Він сполучений з десятиступенчатым «автоматом» Hydra-Matic 10L90 і повним приводом (зауважимо, що на всіх попередніх версіях CT6 «автомат» восьмиступінчастий). Перший в сімействі CT6 автомобіль лінії V-Performance, за словами президента Кадилака Йохана де Нисшена, «забезпечує ідеальний баланс продуктивності і розкішною витонченості». Правда, не всі параметри моделі оприлюднені. Але для орієнтування скажімо, що до цього моменту найпотужнішим був CT6, з 410-сильною «шісткою» 3.0 Twin Turbo і повним приводом. За даними журналістських тестів, він прискорювався з нуля до 60 миль/год за 4,7–5,1 с. Уявіть, на що здатний цей автомобіль з наддувний «вісімкою».

Седан Cadillac CT6 V-Sport получил новую «битурбовосьмёрку»

На центральному тунелі з’явився обертовий контролер для додаткового каналу взаємодії з мультимедійною системою.

До особливостей мотора відносяться алюмінієвий блок циліндрів, ковані сталеві колінчастий вал і шатуни, ступінь стиснення 9,8:1, малоінерційні турбокомпресори типу Twin-scroll, перепускні клапани з електронним управлінням (незалежним для правого і лівого ряду циліндрів), подвійні водяні интеркулеры і подвійні корпусу дросельних заслінок. Також заявлені безпосередній впорскування, система незалежного зміни фаз на впуску і випуску (привід распредвалів ланцюговий), деактивація частини циліндрів на малих навантаженнях, масляний насос з регульованою продуктивністю, масляні форсунки в блоці, додатково змащувальні циліндри та охолоджуючі поршні знизу, система start/stop. Тиск наддуву тут досягає 1,38 бару, а 90% від максимального крутного моменту доступні в діапазоні від 2000 до 5200 об/хв.

Седан Cadillac CT6 V-Sport получил новую «битурбовосьмёрку»

На моделі з’явилися 20-дюймові колеса V-Sport з новими шинами, створеними спеціально для неї, чотирьохпоршневі моноблоки Brembo з 19-дюймовими гальмівними дисками, спойлер і ряд декоративних деталей, що відрізняють спортсмена від вихідної четирехдверка. (На фото показана схожа версія Platinum, їх можна відрізнити по окантовці вікон: тут бачимо хром, а на V-Sport вона чорна.)

На моторі приємні «дрібниці» у «зарядженого» CT6 не вичерпуються. Тут є механічний диференціал підвищеного тертя, перенастроенные рульове управління (в тому числі керована задня вісь) і адаптивні амортизатори Magnetic Ride Control, перекроєна вихлопна система з активними клапанами, інша програма системи стабілізації і розподілу тяги по осях. Американці також розповіли, що у V8 4.2 Twin Turbo в майбутньому з’явиться дефорсированная варіація на 507 л. с. і 750 Н•м. Але не уточнили, чи буде вона запропонована лише на CT6 чи на якій-небудь іншій моделі.

Седан Cadillac CT6 V-Sport получил новую «битурбовосьмёрку»

Разом з CT6 V-Sport звичайні Кадилаки CT6 2019 модельного року отримають нові фари і ліхтарі, які, на думку дизайнерів, додають машині агресії.

Як і належить топовому варіанту, V-Sport добре оснащений, правда, автопілот Super Cruise йому принципово не покладено, хоча є опцією в інших версіях седана. А так можливі для CT6 опції включають сучасну мультимедійну систему з 10-дюймовим екраном, виходом в Мережу 4G LTE, круговим оглядом з записом (Vision Surround Recorder), теплову систему нічного бачення, автоматичне гальмування з детекцією пішоходів та інші електронні «прикмети часу».