Позашляховики Jeep Wrangler знову викликані на сервіс з-за подушок

Внедорожники Jeep Wrangler снова вызваны на сервис из-за подушек

За даними Асоціації європейського бізнесу, в минулому році в Росії було продано 85 новеньких Рэнглеров, в 2016-му — 140, а в 2015-м — 177. Тенденція зрозуміла: цієї весни чекаємо у нас нове покоління.

У вересні минулого року модель Jeep Wrangler в нашій країні була викликана на заміну дефектних подушок безпеки. Тих самих, що набили оскому газогенераторів, що здатні інший раз спрацьовувати з надмірним зусиллям через дефектного пиропатрона, особливо після тривалого перебування в умовах підвищеної вологості або перепадів температур. І ось тепер агентство Росстандарт повідомило про додаткове відкликання з тієї ж причини. На цей раз в сервіс запрошені власники ще 520 Рэнглеров, реалізованих з 2009 по 2014 рр ..

Внедорожники Jeep Wrangler снова вызваны на сервис из-за подушек

Коди VIN автомобілів, порушених новим відкликанням, можна завантажити, перейшовши за посиланням (вкладка «документи»). Роботи будуть проведені безкоштовно.

Нагадаємо, що хвиля «боїв» відгуків йде вже кілька років, і вона торкнулася більшість автовиробників, оскільки мова йде про загальні компонентах, одержуваних від постачальників комплектуючих. З останніх прикладів сервісних акцій з тієї ж причини можна пригадати кампанії, проведені марками Mitsubishi, Nissan, Toyota і Subaru.