Новий Volkswagen Touareg по техніці наблизився до преміум-побратимам

Новый Volkswagen Touareg по технике приблизился к премиум-собратьям

На перший погляд, перед нами просто розвиток салонів Пасату і Артеона, але це враження оманливе. Тут дебютує передової цифрової кокпіт, що змушує згадати останні Audi.

П
убличная прем’єра третього покоління моделі Volkswagen Touareg відбудеться 23 березня на автошоу в Пекіні. Ми вже бачили автомобіль без маскування завдяки шпигунської зйомці, а тепер сам виробник опублікував перші фотографії інтер’єру Туарега і доповнив їх розповіддю про деяких цікавих технічних деталях.

Новый Volkswagen Touareg по технике приблизился к премиум-собратьям

Багатоповерхова навколишнє підсвічування, натуральне дерево і алюміній повинні створювати в салоні відчуття преміальності.

За словами розробників, вони витратили чимало сил на цифровий Innovision Cockpit нового покоління, в якому безшовно з’єднані два екрану: 12-дюймова панель приладів і аж 15-дюймовий центральний екран, повернутий до водія. І хоча на нього покладено більшість функцій, ручка гучності залишена реальної, та ще й у вишуканій металевій обробці. «Ми несамовито боролися за це», — заявив провідний розробник Туарега Андреас Рекеверс.

Новый Volkswagen Touareg по технике приблизился к премиум-собратьям

Фінальні тести і налаштування систем машина проходила в іспанській провінції Арагон за лічені тижні до прем’єри.

Озираючись на більш дорогі і високі за статусом створені на одній платформі («візок» MLB Evo) від Audi, Porsche, Lamborghini і Bentley, ми передбачали, що концерн поскупиться дарувати Туарегові активні електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості і полноуправляемое шасі. І помилилися. Компанія заявила і те й інше для нової моделі! Буде тут і опціональна пневмопідвіска. А ще, вперше на Фольксвагеном, з’явиться система нічного бачення з проекцією картинки з теплової камери.

Новый Volkswagen Touareg по технике приблизился к премиум-собратьям

На високих швидкостях керована задня вісь підвищує стабільність, а на швидкості нижче 37 км/год задні колеса повертаються в сторону, протилежну переднім, що зменшило діаметр розвороту з 12,20 до 11,13 м.

Вихід нового Туарега на ринок намічений на кінець літа. У гамі моторів автомобіля ми побачимо знайомі позиції, так і нові пункти. Наприклад, тут очікується повністю новий смещенно-рядний агрегат (може бути, не з самого старту продажів). Згадуючи попереджував концепт T-Prime Concept GTE, можна передбачити і гібридну систему.