Кросовер Nissan Juke покращився для Європи

Кроссовер Nissan Juke улучшился для Европы

Продажу Джука в Старому Світі, скажімо так, не ростуть. За 2017 рік реалізовано 91 744 машини — на 6364 менше, ніж в 2016-м. Публіка чекає наступне покоління.

Д
изайнеры кажуть, що зовні змінилася лише передня частина паркетника Nissan Juke, та й то трохи. Решітка V-motion тепер може бути в «темному хромі», її центральний елемент став витонченіший. Внутрішні частини фар і індикатори поворотів теж затемнені. Світлодіодні протитуманки відтепер входять в базове оснащення трьох з чотирьох комплектацій. В асортимент додані три нові варіанти 16 – і 18-дюймових дисків. Програма персоналізації включає кольорові вставки у бампери, пороги, корпуси дзеркал і колеса.

Кроссовер Nissan Juke улучшился для Европы

Гама кольорів кузова поповнилася яскравими кольорами Vivid Blue (на фото) і Chestnut Bronze. З’явилися нові теми інтер’єру Energy Orange і Power Blue з помаранчевими і синіми акцентами.

Важливе нововведення — аудіосистема Bose Personal з панорамним звучанням через шість динаміків. Два з них за технологією UltraNearfield вбудовані в підголовник сидіння водія: таке Ниссанах зроблено ніби вперше. Продажі оновленого Джука в Європі почнуться в травні, а до Росії зібрані в британському Сандерленді автомобілі доїдуть влітку. Про друге покоління поки нічого не чутно. Імовірно, хоча б як концепт наступний Juke здасться на жовтневому шоу в Парижі.