Кросовер Bentley Bentayga піде на рекорд Пайкс-Пік

Кроссовер Bentley Bentayga пойдёт на рекорд Пайкс-Пика

Для штурмової машини обраний колір кузова Radium Satin укупі з чорненим хромом. Встановлено: каркас безпеки, бортова система пожежогасіння, спецшини Pirelli, вихлопна система фірми Akrapovic і спортивні крісла Sparco.

Підрозділ Bentley Motorsport на чолі з Брайаном Гушем підготувало кросовер Bentayga до змагань з швидкісного підйому на гору Пайкс-Пік (Pikes Peak International Hill Climb), які розпочнуться 24 червня в штаті Колорадо. Згідно з правилами, в серійну машину можна вносити мінімум змін. Тому віддача двигуна W12 6.0 колишня — 608 л. с., 900 Н•м. Бентайге потрібно побити рекорд 2013 року, встановлений позашляховик Range Rover Sport. Йому вистачило 12:35.61. Пілотувати Bentley буде 45-річний уродженець Нової Зеландії Рис Міллен, дворазовий переможець Пайкс-Пік.

Кроссовер Bentley Bentayga пойдёт на рекорд Пайкс-Пика

Гонщик йде по стопах батька, Роду Міллен, выигрывавшего підйом на пагорб п’ять разів. Цікаво, що нині досягнення Рису зібрався заперечити електричний прототип I. D. R Pikes Peak. Поки пілот виступає за одне крило Фольксвагена, його минулий рекорд намагається тягнути інше.

Щоб залишити Range Rover Sport позаду, Bentayga повинна їхати по гірському серпантину з середньою швидкістю 96,5 км/ч. Брайан Гуш впевнений, що Міллен впорається: «Знання траси, професіоналізм і ентузіазм зробили Рису ідеальним вибором для нас. Він зможе показати вражаюче час». Головний конкурент Бентайги, Lamborghini Urus, на цей раз в гору не піде, але його творці будуть уважно стежити за виступом Bentley, тому що для них Bentayga на Пайкс-Пік — орієнтир.