Компанія Ford анонсувала розвиток систем допомоги водієві

Компания Ford анонсировала развитие систем помощи водителю

Першою моделлю, яка приміряла новий комплекс Co-Pilot360, став нещодавно перероблений кросовер Ford Edge, чиї продажі в Америці стартують з осені.

В розвиток систем безпеки і допомоги водієві компанія Ford має намір вкласти $500 млн протягом наступних п’яти років. Основою для даного прогресу послужить новітній комплекс Co-Pilot360, який незабаром стане штатним оснащенням всіх легковиків, кросоверів і пікапів аж до F-150 на ринку Північної Америки. У набір входять автономне гальмування з розпізнаванням пішоходів, контроль за сліпими зонами, асистент руху в смузі (стеження за розміткою, попередження, корекція для повернення до центру смуги), камера заднього виду, моніторинг втоми водія і автоматичне перемикання дальнього світла.

Компания Ford анонсировала развитие систем помощи водителю

В різних комбінаціях перераховані системи вже зустрічалися на Форд, а тепер з’єднані в один комплекс. Розробники запевняють, що він найбільш повний серед аналогічних наборів, встановлюваних «в базі», якщо вважати масову продукцію від непремиальных брендів, представлених, як і Ford, у всіх класах.

В наступному році набір поповниться автоматичним гальмуванням при русі заднім ходом, знижує ризик зіткнення з перешкодами при маневруванні. Далі Co-Pilot360 буде вдосконалюватися, щоб забезпечити плавний перехід до беспилотникам. «Багато хто до цих піддають сумніву саму концепцію автономних транспортних засобів. Але автомобілісти, які вже користуються технологіями допомоги водієві, більш відкриті ідеї машин, що беруть на себе весь процес управління», — прокоментував Джим Фарлі, виконавчий віце-президент компанії Ford.