Хетч Audi e-tron GT з’явиться на ринку на початку десятиліття

Хэтч Audi e-tron GT появится на рынке в начале десятилетия

Машина на тизері в загальних рисах нагадує A7, однак на ділі основа тут інша.

Про
те, що у марки Audi з’явиться свій варіант пятидверки Porsche Mission E, чутки ходили ще в минулому році. Тепер же на щорічній конференції компанії голова правління Audi Руперт Штадлер прочинив завісу таємниці: «Ми по-новому інтерпретуємо спортивність з допомогою нашої повністю електричної моделі e-tron GT, і саме так ми станемо використовувати високопродуктивний бренд Audi Sport в майбутньому».

Хэтч Audi e-tron GT появится на рынке в начале десятилетия

Перший масовий електрокар марки, e-tron quattro, до кінця року стане на конвеєр заводу Audi в Брюсселі. Модель офіційно ще не представлена, але, приміром, британські дилери «чотирьох кілець» кілька днів тому вже почали збирати попередні замовлення і депозити в тисячу фунтів.

Хэтч Audi e-tron GT появится на рынке в начале десятилетия

Якщо орієнтуватися по Porsche Mission E (на фото показаний однойменний концепт), то у Audi e-tron GT буде близько 600 сил, розгін до ста за 3,5 с і запас ходу на зарядці в 500 км.

Відомо, який електромобіль потрапить на потік другим: це буде кросовер Audi e-tron Sportback (він же в доопрацьованому вигляді відомий як концепт Elaine). Ця модель стане серійною в 2019-м. В тому ж році з’явиться серійний Porsche Mission E. Ну а серійний хетч e-tron GT варто чекати десь у 2020-м. Але перед тим ми повинні побачити цю п’ятидверку статус прототипу.

Хэтч Audi e-tron GT появится на рынке в начале десятилетия

Ще один потенційний електрокар дебютує у віртуальному світі дев’ятого квітня. Це буде спорткар для гри Gran Turismo Sport, ймовірне назву машини e-tron Vision GT. Неясно, чи обмежаться німці комп’ютерною моделлю або в якості реклами доповнять її концептом (макетом).

Додамо, що наприкінці 2021-го Інгольштадт і Штутгарт покажуть батарейні перспективної моделі на спільній платформі PPE. І далі цей потік новинок буде лише зростати. За уточненими планами, до 2025 року у Audi в портфелі повинно бути більше 20 електрифікованих моделей (електрокарів і гібридів), які за прогнозами керівництва фірми забезпечать третина всіх продажів бренду.