У Росії прибув кросовер Skoda Kodiaq Sportline

В Россию прибыл кроссовер Skoda Kodiaq Sportline

По прохідності Kodiaq Sportline не поступається Скаута, а виглядає гламурніше. Замість незабарвленого пластику низом дверей і бамперів йдуть накладки в колір кузова, при цьому решітка і корпуси дзеркал чорні. Над передніми крилами красуються шильдики.

Т
тепер у нашій країні є три види Кодиаков: стандартний (від 2 017 000 рублів), «позашляховий» Scout (від 2 207 000) і «оспортивленный» Sportline (від 2 180 000). У перспективі гаму може поповнити купеобразная версія GT, але поки це теорія. Чехи в Росії роблять на Kodiaq основну ставку, тому не поспішають привозити до нас інший кросовер, Karoq. Між тим готується до прем’єри вже третій паркетник Шкоди… Повернемося до «спортсмену». Хоча за базовою ціною він виявився посередині спектру, в багатих комплектаціях Sportline дорожче Скаута на 12 тисяч. А самих великих грошей (2 625 000) як і раніше стоїть звичайний Kodiaq з 180-сильним мотором 2.0.

В Россию прибыл кроссовер Skoda Kodiaq Sportline

Задній бампер прикрашає глянсова накладка з хромованою смугою. Дизайн 19-дюймових легкосплавних дисків називається Triglav. Запропоновано сім кольорів кузова: три відтінки сірого, сріблястий, чорний перламутровий, білий і червоний.

В Россию прибыл кроссовер Skoda Kodiaq Sportline

У салоні бачимо «спортивний» кермо зі скошеним ободом, крісла з посиленою бічною підтримкою і інтегрованими підголівниками, комбіновану обробку натуральної і штучної шкірою укупі з алькантарою, значок Sportline на кришці бардачка, сталеві накладки на педалі.

Привід, звичайно, тільки повний. Коробка — «робот» DSG з шістьма або сім’ю ступенями. Двигуни у Спортлайна рівно такі ж, як у інших Кодиаков. Базовий варіант — це двигун 1.4 TSI (150 л. с.) За машину з «четвіркою» 2.0 TSI (180 сил) потрібно віддати 2 528 000 рублів, за дизельний Kodiaq 2.0 TDI (150 л. с.) — 2 483 000. Багате оснащення. Компанія стверджує, що економія на опціях досягає 25% від початкової ціни.