У кросовер BMW X5 M запрягут шість сотень «коней»

В кроссовер BMW X5 M запрягут шесть сотен «лошадей»

Принципово гальма не зміняться. Німці встановлять перфоровані чавунні диски «по колу» і шестипоршневі моноблочні супорти на передній осі. Повнопривідну трансмісію з електрокерованої багатодисковою муфтою доповнять активним заднім редуктором.

В
випадку з BMW X5 F15 мюнхенці вирішили обійтися без традиційного рестайлінгу в середині життєвого циклу моделі. З’явився в 2013 році автомобіль без будь-яких змін зійде зі сцени у другій половині 2018-го. Наступник буде побудований на платформі CLAR, отримає полегшену конструкцію кузова і двигуни нового сімейства. А в 2019 році ми побачимо «заряджену» модифікацію BMW X5 M третьої генерації. З чуток, автомобіль стане значно легше попередника, а завдяки безрозмірним ніздрів ще і виглядати буде зліше. Фотографії прототипів не дадуть збрехати.

В кроссовер BMW X5 M запрягут шесть сотен «лошадей»

Навіть якщо шильдик X5 M відлетить на черговий автомийці, дізнатися топ-версію не складе праці за чотирма круглим випускних патрубків. В інших восьмицилиндровых версій вони залишаться трапецієподібними. Імовірно, після зміни поколінь розгін до сотні у BMW Х5 М буде тривати не більше чотирьох секунд.

Традиційно BMW X5 M від звичайного «ікс-п’ятого» буде відрізнятися розширеними коліями, менш податливими сполуками елементів підвіски, оригінальними параметрами пружин, адаптивних амортизаторів та стабілізаторів поперечної стійкості. А силовим агрегатом з спорткроссовером поділиться BMW M5 F90. Двигун V8 4.4 серії S63 з модернізованою системою мастила і парою нових турбокомпресорів twin-scroll на суперседане розвиває 600 сил і 750 Н•м. Можливо, для X5 M крутний момент піднімуть до 800 ньютон-метрів, які через восьмиступінчастий «автомат» підуть на обидві осі.