Топ-версія кросовера BMW X2 отримає дволітровий мотор

Топ-версия кроссовера BMW X2 получит двухлитровый мотор

На даний момент найбільш спортивна модифікація крос-хетчбека BMW X2 xDrive25d M Sport. Автомобіль з дволітровим 231-сильним турбодизелем прискорюється до сотні за 6,7 с при максимальній швидкості 237 км/ч. Кліренс у версії M Sport зменшено на 10 мм.

П
окатавшись на кросовер BMW X2 по звивистих португальським дорогах, ми особливо відзначили у німецької новинки дві речі ― гостре кермо і прекрасний баланс керованості і плавності ходу. Погодьтеся, хороший фундамент для створення «зарядженої» модифікації. Але повноцінною «емки» в сімействі BMW X2 поки не планується. Зате на дорожніх випробуваннях помічена версія M Performance ― X2 M35i xDrive. Правда, шильдик звучить більш грізно, ніж сувора правда життя. Зазвичай таким індексом BMW позначають шестициліндрові моделі, але у випадку з топ-версією X2 це говорить про чотирьох циліндрах.

Топ-версия кроссовера BMW X2 получит двухлитровый мотор

Судячи з фотографій, виконання M35i xDrive можна буде відрізнити за переднім бампером, оригінальним колесам в стилі купе BMW M235i і синім гальмівними супортами.

З чуток, це буде дволітровий 300-сильний турбомотор з безпосереднім уприскуванням і фазообертачами на обох валах. Агрегат створений на базі мотора B48, який ставиться на безліч автомобілів BMW і розвиває в залежності від налаштування 184-258 сил (290-350 Н•м). Імовірно, на повноприводному BMW X2 M35i наддувний «четвірка» буде доповнено восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. Занижена підвіска з оригінальними пружинами і адаптивними амортизаторами, чотирьохпоршневі супорти на передній осі також увійдуть у список початкового оснащення.