Сніговий концепт Nissan 370Zki підігріє інтерес до старого купе

Снежный концепт Nissan 370Zki подогреет интерес к старому купе

Мета тізера — всього лише уявити ім’я майбутнього концепту.

До
компанія Nissan анонсувала появу шоу-кара 370Zki на автосалоні в Чикаго, який відкриється для преси восьмого лютого. Індекс 370Zki слід читати як 370-Ski, пояснюють автори проекту, але не кажуть, чи треба чекати на купе лижі замість коліс. У будь-якому випадку, це буде несподівана і цікава варіація серійної машини. Навряд чи ми побачимо провісника нового покоління «зетки», так як до нього ще дуже далеко.

Снежный концепт Nissan 370Zki подогреет интерес к старому купе

Фірма не перший раз обіграє тему машини в засніжених горах. У 2015 році, приміром, ніссанівці показали такий ось концепт Juke Nismo RSnow.

Снежный концепт Nissan 370Zki подогреет интерес к старому купе

Нинішня модель 370Z була представлена в 2008 році і оновлена в 2012-му, а потім ще трохи 2017-м. Крім купе існує аналогічний родстер. Мотор один: V6 3.7 з віддачею в 337 сил (365 Н•м) в базовому варіанті і 335 к. с. (374 Н•м) на версії Nismo. Тут задній привід з шестиступінчастою «механікою» або семидиапазонным «автоматом».

У компанії, схоже, є сумніви в майбутньому моделі. У всякому разі конкретних строків запуску наступної генерації немає. Тим не менш Майкл Банс, віце-президент північноамериканського відділення, запевнив журналістів Motor1.com, що нове покоління Z вже знаходиться в розробці, хоча його вихід у світ відбудеться лише через кілька років.

Тизерний ролик не показує нічого, крім гір, але зате дозволяє почути шоу-кар.

Представники компанії вже говорили, що наступне купе Z має стати різноманітніше. Навряд чи ми побачимо там дизель, про який у гіпотетичному ключі менеджери міркували ще вісім років тому. А ось гібридна установка давно напрошується. Сам Банс не став розкривати подробиць, пообіцявши лише, що автомобіль буде «порушником спокою» і надасть «кілька сюрпризів». А поки його немає, вахту продовжить нинішня немолода вже модель, для якої фірма напевно підготує ще одне оновлення.