Родстер-снігохід Nissan 370Zki встав на лижі і гусениці

Родстер-снегоход Nissan 370Zki встал на лыжи и гусеницы

Фари, тоноване жовтим, повинні нагадувати окуляри лижника. Яскравим оформленням кузова займалася студія Icon Image Graphics. Фото – і видеосессии проводилися на схилах у Вайомінгу.

П
еревод автомобілів на гусеничний хід вже став для компанії Nissan традицією, однак проект Nissan 370Zki багато в чому унікальний. Вперше використані не тільки траки Dominator від фірми American Track Truck, але і лижі. До того ж у снігохід перетворена машина зі складним м’яким верхом — задньопривідний родстер Nissan 370Z з двигуном V6 3.7 (337 к. с., 365 Н•м) і семидиапазонным «автоматом». Двухдверка без коліс побудована в єдиному екземплярі спеціально для автошоу в Чикаго.

Родстер-снегоход Nissan 370Zki встал на лыжи и гусеницы

Довжина трака — 1220 мм, ширина — 380, висота — 760. Розмір лижі — 1422×305 мм Компанія American Track Truck пропонує такі комплекти всім бажаючим за цінами від $10 000.

«Час від часу корисно пройтися, щоб потішити публіку чимось зовсім несподіваним. Це і є 370Zki», — пояснив Майкл Банс, віце-президент підрозділу Nissan North America.

Для установки гусениць та лиж довелося перебрати всю трансмісію, підняти автомобіль приблизно на вісім сантиметрів, адаптувати підвіски, змінити вихлопну систему, перенаправити гальмівні магістралі, додатково захистити днище. Зауважимо, що Nissan — не єдина марка, що ставить досліди з траками. Ще це роблять, приміром, KIA і Renault.