Позашляховики Toyota отримали оновлений пакет TRD Pro

Внедорожники Toyota получили обновлённый пакет TRD Pro

Вперше позашляхові модифікації TRD Pro з’явилися в 2014 році. Моделі Toyota Tacoma, Tundra і 4Runner нинішньої серії TRD Pro надійдуть у продаж восени 2018-го.

В
Чикаго на міжнародному автосалоні компанія Toyota виставила трьох богатирів ― це Tacoma, Tundra і 4Runner. Ні, вони не змінили покоління і не пережили рестайлінг. Але оновився офроуд-пакет TRD Pro від заводського відділення Toyota Racing Development. Всі троє хизуються оригінальними чорними колесами, гратами радіатора того ж кольору, а пікап Tacoma ще й значним шноркелем. Кузова модифікацій TRD Pro можуть бути пофарбовані з в один з трьох кольорів ― білий, чорний або синій. Оснащення салону ― виключно багате. Але головне, як і раніше, — це переробки в ходовій частині.

Внедорожники Toyota получили обновлённый пакет TRD Pro

Тундрі дісталися ковані алюмінієві колеса BBS з шинами Michelin розмірністю 275/65 R18. До речі, економія маси з кожного колеса становить півтора кілограма. Базові фари світлодіодні.

Внедорожники Toyota получили обновлённый пакет TRD Pro

На 4Runner поставили покришки Nitto Terra Grappler розмірністю 265/70 R17. Товщина захисного аркуша становить 6,4 мм. П’ятидверка випускається в Японії, на відміну від пікапів, які виробляються в США.

Всі троє отримали розширені на 25 мм колії, збільшені ходи підвісок і кліренс спереду (на 25-51 мм в залежності від моделі). Ключове обладнання ― байпасні амортизатори FOX 2.5 Internal Bypass, але з різними настройками. У Такоми спереду вісім регулювань (п’ять на стиск і три на відбій), а ззаду ― одинадцять (сім на стиск і чотири на відбій). Недалеко пішов від цього і 4Runner: у нього ззаду те ж саме, а у передніх стійок ― чотири налаштування на стиск і три на відбій. Виділяється на цьому тлі Tundra TRD Pro. Її «фокси» калібруються в більш широкому діапазоні ― одинадцять предустановок спереду (на стиск і відбій по сім і чотири відповідно) і дванадцять ззаду (вісім на стиск і чотири на відбій).

Внедорожники Toyota получили обновлённый пакет TRD Pro

Tacoma TRD Pro, як і Tundra тієї ж серії, спочатку комплектується системами автоматичного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів, стеження за розміткою і радарним круїз-контролем. Аудіосистема JBL за замовчуванням є в Такомі і в позашляховику 4Runner.

Крім амортизаторів з додатковими резервуарами автомобілів з’явилися передні пружини TRD, а Tacoma обзавелася ще й менш податливим стабілізатором поперечної стійкості. Задні підвіски відрізняються сильніше. Тієї ж Такомі встановили тюнінгові ресори з прогресивною характеристикою зусилля при стисненні, а Tundra отримала просто посилені ресори. Позашляховик 4Runner в цьому плані трохи сучасніше ― ззаду у нього стоять виті пружини. Трьом моделям з пакетом TRD Pro також покладені потужна захист днища і електрокерована блокування заднього диференціала.