Новий мінівен Toyota Alphard сильно подорожчав

Посвежевший минивэн Toyota Alphard сильно подорожал

Мотору 2GR-FKS, оснащеному фазообертачами на впуску і випуску, доводиться пересувати в просторі майже п’ятиметровий мінівен спорядженої масою 2200-2225 кг. За замовчуванням Alphard комплектується колесами з шинами розмірності 225/60 R17. Дорожній просвіт — 160 мм

З
оздатель інопланетного робота Грендайзера Кійосі Нагаї пустив би ностальгічну сльозу, побачивши, яким став мінівен Toyota Alphard після рестайлінгу. Здавалося б, більш зухвало автомобіль виглядати не може, але японські дизайнери зробили решітку радіатора ще більшими, а повністю світлодіодну фронтальну оптику ще цікавіший. А ще пустять сльози російські покупці — здебільшого з-за того, що модернізований Alphard, тільки що вийшов на наш ринок, серйозно подорожчав. Якщо в кінці 2017 року за мінівен просили від 3 578 000 рублів, то зараз початкова ціна піднята до 4 396 000.

Посвежевший минивэн Toyota Alphard сильно подорожал

Після рестайлінгу у Альфарда повинна стати краще шумоізоляція моторного відсіку і колісних арок. Сім подушок безпеки, трьохзонний клімат-контроль, перфорована шкіра на сидіннях, аудіосистема з вісьмома динаміками, датчики світла і дощу і система моніторингу сліпих зон є початковим оснащенням.

У Росії Alphard, як і раніше, задовольняється переднім приводом і одним-єдиним силовим агрегатом ― атмосферним V6 3.5 в поєднанні з автоматичною коробкою передач. Але двигун з комбінованим уприскуванням новий, а його віддача досягає 300 л. с. і 361 Н•м замість 275 і 340 відповідно. Плюс замість шестиступенчатого «автомата» з’явився восьмиступінчастий. До того ж стрибок цін частково компенсується більш багатою базовою комплектацією, в яку входять повністю світлодіодні фари і ліхтарі, електропривод бічних дверей і крісел-оттоманок першого і другого рядів, вентиляція передніх сидінь і камера заднього виду.

Посвежевший минивэн Toyota Alphard сильно подорожал

Фішка Альфарда ― дзеркало заднього виду, яке одночасно служить дисплеєм додаткової камери заднього виду, встановленої в салоні на склі дверей багажника. Задні поворотники, як і передні, тепер працюють в режимі рядка, що біжить.

Крім базової комплектації Престиж є ще Люкс за 4 664 000 і Executive Lounge за 4 750 000 рублів. У середньому виконанні додаються навігаційна система, музика JBL з 17 динаміками і стельовий дисплей розважального комплексу, а в топовому ― покращена шкіра в обробці, висувні столики для другого ряду сидінь і їх вентиляція, 18-дюймові колеса замість 17-дюймових. Alphard виділяється ціною не в кращу сторону, але армії прямих конкурентів у японського мінівена на нашому ринку не спостерігається. Є тільки один подібний автомобіль Chrysler Pacifica з 279-сильним V6 3.6 за 3 899 000 рублів. Але для американської моделі крісла-оттоманки недоступні ні за які гроші.