Наступний хетчбек Opel Corsa буде електричним

Следующий хэтчбек Opel Corsa будет электрическим

У такому незмінному вигляді прототип нової Корсы F проходить тести з 2016 року. Очікується, що п’ятидверка переїде на платформу від PSA і збільшиться в усіх напрямках.

Ш
естое покоління хетчбека Opel Corsa вийде на ринок в 2019 році, а в 2020-му з’явиться його чисто електрична версія. Виробництво пятидверок продовжиться в іспанській Сарагосі. Про це офіційно повідомив новий президент компанії Міхаель Лошеллер. Він додав, що до кінця десятиліття в портфелі Опеля буде чотири електрифіковані моделі, в тому числі гібриди. В 2024-му «озеленення» зачепить всю лінійку марок Opel і Vauxhall. Зараз попит на електрокар Ampera-e перевищує пропозицію.

Следующий хэтчбек Opel Corsa будет электрическим

Зліва направо: Міхаель Лошеллер, директор підприємства в Сарагосі Антоніо Кобо, маркетолог Джонатан Екройд. В кінці січня топ-менеджери досягли мирної угоди з бунтівником профспілкою іспанського заводу. Він вимагав нових пільг. Керівництво загрожувало звільненнями.

Бос Опеля проголосив, що для виробничого майданчика в Сарагосі, яка випускає Корсу з 1982 року, починається нова ера. Лошеллер пообіцяв інвестиції та розвиток соціальної інфраструктури. Зараз іспанці збирають у себе моделі Opel Mokka X, Opel Crossland X і Citroen C3 Aircross, з недавніх пір поставляється в Росію. За 2017-й з конвеєра заводу зійшло 876 672 автомобіля.