Марка Honda розповіла про європейські прем’єри в Женеві

Марка Honda рассказала о европейских премьерах в Женеве

Першою обвіс з нефарбованого пластика приміряла в Японії п’ятидверка Honda Fit Cross Style ще в липні минулого року. З січня Jazz X-Road пропонується, приміром, у Німеччині, Франції та Бельгії.

М
ировых прем’єр у Хонди в Швейцарії на цей раз не буде. Правда, компанія оголосила, що «вперше на міжнародному мотор-шоу» покаже хетчбек Honda Jazz по вседорожном виконанні X-Road. Однак тут є частка лукавства. Показів на великих виставках у «ікс-роуду» дійсно не було, тільки він вже продається в Європі за цінами від 25 790 до 26 530 євро (1,8–1,9 млн рублів). Ще один дебют для країн ЄС — новий кросовер Honda CR-V, на якому ми поїздили. До того ж — відомі концепти.

Марка Honda рассказала о европейских премьерах в Женеве

Для шоу-кара Urban EV (на фото праворуч) це буде другий візит до Європи після Франкфурта. Купе Sports EV виступало тільки в Токіо. Компанію парочці складе концепт Honda NeuV.

Експозиція Хонди в Женеві присвячена трьом темам: гібридам (CR-V), електрокарам (на фото вище) і автоспорту (хетч Civic Type R, гоночний NSX GT3, мотоцикли). Виходить, що крос-хетч Honda Jazz X-Road з мотором 1.3 (102 л. с., 123 Н•м), шестиступінчастою «механікою» або варіатором не входить в основну програму.