Фірма Ford підготувала прощальний хетчбек Focus RS

Фирма Ford подготовила прощальный хэтчбек Focus RS

У Великобританії хот-хетч Ford Focus RS Heritage Edition вже можна замовити за ціною від 39 895 фунтів стерлінгів. Для порівняння, базовий Focus RS без самоблока Quaife оцінюється в 32 765 фунтів.

І
сторически так склалося, що найважливішим ринком для хот-хетча Ford Focus RS була Великобританія. Так було і з машинами перших двох поколінь, і з нинішньої «ер-эской», яка стала глобальною моделлю. З-за цього конкуренцію Англії склали Штати, де пропозиція не встигало за попитом. І все ж британський ринок поки головуючий. Про це свідчить не лише той факт, що при налаштування Фокусу RS інженери враховують побажання місцевого фан-клубу, але і те, що прощальна версія Heritage Edition буде доступна тільки в Англії. Всього зробили 50 таких хетчбеків, в честь 50-річчя появи RS-моделей. А випуск самого Фокуса RS припиниться у квітні 2018-го.

Фирма Ford подготовила прощальный хэтчбек Focus RS

У базовій комплектації спецверсії є спортивні крісла Recaro з комбінованою обробкою шкірою і тканиною і підігрівом, паркувальні сонари ззаду, люк з електроприводом і кермо з обігрівом.

Всі півсотні машин будуть пофарбовані в колір Tief Orange, за винятком чорних кованих 19-дюймових коліс, корпусів бічних дзеркал і заднього спойлера. За замовчуванням Focus RS Heritage Edition оснащений переднім диференціалом Quaife і допрацьованим двигуном 2.3. «Четвірка» отримала кіт ательє Mountune, в який входять оптимізація наддуву, впуску і програми управління. У результаті мотор розвиває 375 л. с. і 510 Н•м замість 355 і 475 відповідно. А ось шестиступінчаста механічна коробка передач, електрокерована підвіска, гальма і розумна повнопривідна трансмісія залишилися недоторканими.