Африканцям запропоновано псевдокроссовер Toyota Yaris Cross

Африканцам предложен псевдокроссовер Toyota Yaris Cross

Без протитуманок бампер виглядає суворішим. Тій же меті служать нефарбовані накладки на колісні арки і пороги. На носі та кормі розміщена імітація сталевий захисту.

В
Південній Африці хетчбек Toyota Yaris зовні відрізняється від європейського. Там у нього обличчя як у Яріс-седана, а мотор всього один — бензиновий «атмосферник» 1.5 (107 л. с., 140 Н•м). Варіатор пропонується тільки в топової комплектації, тому бал править п’ятиступінчаста «механіка». Нею і оснащена позашляхова версія Cross, яку африканці тепер можуть купити за 268 500 рендів (1,3 млн рублів).

Африканцам предложен псевдокроссовер Toyota Yaris Cross

Спереду тут стійки McPherson, ззаду торсіонна балка і барабанні гальма. Привід виключно передній. Максимальна швидкість — 180 км/ч.

Пятидверке, уподобившейся кросоверу, не стали навіть збільшувати кліренс (135 мм). Просто додали пластиковий обвіс «по колу», рейлінги на дах, та й все. Кольори кузова і дизайн 16-дюймових колісних дисків — стандартні. Зате на багажній дверцятах є гордий шильдик. Забавно, що двухпедальный Yaris без всієї цієї мішури варто лише на 500 рублів дорожче.