«Восьмий» Volkswagen Golf вийде на ринок влітку 2019 року

«Восьмой» Volkswagen Golf выйдет на рынок летом 2019 года

Картинку, яку показав постачальникам член ради директорів VW Ральф Брандштеттер, навіть тизером назвати складно. З іншого боку, це натяк, що тридверна версія, як і раніше в строю.

До
онцерн Volkswagen сьогодні на саміті постачальників Golf 8 Supplier Summit офіційно оголосив, що до виходу нового Гольфу залишилося 75 тижнів. Простіше кажучи, запуск хетчбека, універсала і прорви їх версій у виробництво заплановано на кінець червня 2019 року. Бренд інвестує в цю справу 1,8 млрд євро. Завод у Вольфсбурзі збереже свій статус головної складальної майданчики для моделі. Зараз він випускає понад 2000 автомобілів сімейства в день.

«Восьмой» Volkswagen Golf выйдет на рынок летом 2019 года

В даний час Golf продається в 108 країнах. З 1974 року він знайшов більше 35 млн покупців. З Росії модель пішла минулого літа. Її шанси на повернення московський офіс коментує скупо: мовляв, мріяти не шкідливо, нічого виключати не можна.

Саміт зібрав 180 топ-менеджерів, які представляють 120 ключових постачальників. Вони дізналися, що 80% діючих контрактів продовжені, і почули: «Восьме покоління Гольфу стане самим стратегічно важливим продуктом для бренду разом з сімейством I. D.». Розробка вже вийшла на другий етап. Карлхайнц Хелл, який відповідає за всі компактні Фольксы, заявив: «Наступний Golf перенесе Volkswagen в епоху повністю підключених до Мережі автомобілів з розширеними функціями автономного руху. У нього буде більше програмного забезпечення на борту, ніж коли-небудь раніше».