Третє покоління кросовера Acura RDX побачить світ влітку

Третье поколение кроссовера Acura RDX увидит свет летом

Решітка «діамантовий пентагон», світлодіодні фари Acura Jewel Eye, агресивний бампер, різкі динамічні лінії — таке нове обличчя бренду. У всіх комплектаціях RDX отримає панорамний дах з люком, найбільшу в класі.

В
Детройті представлений прототип Acura RDX, що без кардинальних змін перетвориться у кросовер третьої генерації до середини 2018 року. Автомобіль створений в Америці і для Америки. Над стилем попрацювала дизайн-студія в Лос-Анджелесі, взявши за основу концепти Acura Precision і Precision Cockpit. Інжиніринг ліг на плечі команди з Реймонда, що в штаті Огайо, де буде налагоджено виробництво. Результатом стала найбільша модернізація моделі в історії марки.

Третье поколение кроссовера Acura RDX увидит свет летом

Повідомляється, що колісна база прототипу на 2,5 дюйма довше, ніж у нинішньої Акури RDX (виходить 2748 мм). Крім того, машина на 1,2 дюйма ширше — 1900 мм. Моделі є куди рости, адже Acura MDX значно крупніше.

Подробиць про ексклюзивної для Акури новій платформі поки не послідувало. Зате оголошено про повернення кросоверу системи повного приводу SH-AWD з переробленим заднім диференціалом. У вигляді опції будуть доступні адаптивні амортизатори з чотирма режимами: Sport, Sport+, Comfort і Snow. Силовий агрегат обіцяно один — бензиновий турбомотор 2.0 в парі з десятиступенчатым «автоматом» (ця коробка з’явилася у Акури вперше). Двигун на низьких обертах видає на 40% більше тяги, ніж колишній «атмосферник» V6 3.5 (283 к. с., 340 Н•м).

Третье поколение кроссовера Acura RDX увидит свет летом

Салон суворо п’ятимісний. В обробці використані шкіра Nappa, матовий алюміній, натуральне дерево. Ніяких підробок під високоякісні матеріали немає. Кермо і нещодавно спроектовані сидіння з підігрівом і вентиляцією запропоновано вважати спортивними.

На прототипі дебютував абсолютно новий інтерфейс Acura True Touchpad, розроблений з чистого аркуша. Медіацентр на базі операційної системи Android забезпечений дисплеєм діагоналлю 10,2 дюйма. Творці стверджують: цей сенсорний екран краще всіх інших, оскільки дуже точно і швидко реагує на дотики. Також передбачена 710-ватна аудіосистема Acura ELS Studio 3D від фірми Panasonic. За безпеку відповідає добре відомий комплекс AcuraWatch. Вишенькою на торті стане новий пакет опцій A-Spec, що включає спортивні аксесуари.