Polaris Slingshot показаний у всій красі

Він виглядає як триколісний племінник KTM X-Bow, але класифікується як мотоцикл, тому захопіть шолом, перш ніж запригівати в зовсім недавно представлений Polaris Slingshot.

Новий трьохколісник Polaris Slingshot оснащений 2,4-літровим двигуном Ecotec потужністю 173 к. с. і моментом 225 Нм. Ось, власне, і всі характеристики, розкриті компанією. Але враховуючи, що мотору доведеться переміщати всього лише 756 кг сухої маси, ми впевнені: ця штука на треку буде до біса швидка.
Хоча Polaris Slingshot оснащений автомобільними кріслами і трьохточковими ременями безпеки, водій повинен мати відкриту категорію “A”. “Двоколісний транспортний засіб дарує відчуття, які можна випробувати тільки на мотоциклі: відкрите повітря і вітер в обличчя”, – коментує керівник проекту Кріс Дусе. – “Проте плюс такої конструкції в додатковому рівні стабільності”.
В американські дилерські центри Polaris Slingshot надійде у вересні. Розкид цін – від 19 999 до 23 999 доларів. Експерти вважають, що трьохколісник Polaris може стати набагато більш успішним, ніж Campagna T-Rex або BRP CanAm, тим більше що він виглядає як хороший компроміс між ними.