Наступний кросовер Nissan Juke розкриє свій вигляд в цьому році

Следующий кроссовер Nissan Juke раскроет свой облик в этом году

Нинішній Nissan Juke на час йшов з російського ринку, а в липні 2017-го повернувся — і зовсім непогано, знайшовши менш ніж за півроку 1921 покупця (третє місце в сегменті). Глобальні продажі — більше 100 000 на рік.

З
убкомпактный паркетник Nissan Juke, який з’явився в 2010-му, привертав увагу в першу чергу неоднозначним дизайном, що викликало або захоплення, або відторгнення. Його наступник, який повинен дебютувати в нинішньому році, може, не виявиться настільки епатажним, але у всякому разі збереже впізнаваність в образі. А ось всередині все буде перекроено, адже модель змінить платформу з давньої Nissan-Renault B0 на модульну CMF-B, відому за новітньою Мікрою.

Следующий кроссовер Nissan Juke раскроет свой облик в этом году

Автомобіль злегка располнеет, заради простору на другому ряду додасться колісна база (цей малюнок — неофіційний). Але в компакти Джука все одно не запишеш: у Ніссана в тому класі є Qashqai.

Следующий кроссовер Nissan Juke раскроет свой облик в этом году

Всередині Джука можна чекати інтер’єр, нагадує салон Мікри (на фото). У порівнянні з колишнім поколінням буде більше м’яких матеріалів, покращиться мультимедійна система (Apple CarPlay і Android Auto на борту), розширяться варіанти персоналізації оформлення.

За відомостями видання Auto Express, новачок отримає бензинові агрегати 1.0 і 1.5, а також дизель 1.6. Кардинальної зміни параметрів чекати не варто, а от на гібрид цілком можна розраховувати. Тут повинна бути застосована силова установка, схожа на систему в хетчбек Note e-Power, а також концепті Gripz. Випуск машини для Європи збережеться в британському Сандерленді. У нинішньому році ніссанівці можуть показати Джука у вигляді концепту, але незабаром після нього выкатят і серійну версію.