Наступний гібрид Honda Insight буде півторалітровим

Следующий гибрид Honda Insight будет полуторалитровым

Попередній Insight завершив кар’єру в 2014 році, тепер же хондівці відродили забуте ім’я.

Ф
отографии седана Honda Insight Prototype компанія розповсюдила ще в грудні. З дебютом прототипу на автошоу в Детройті творці моделі лише додали зображень і трохи розповіли про начинку. Інформація про те, що Инсайту вживлятимуть силову установку від нового гібридного Акорду, підтвердилася лише частково. Тут дійсно працює новітня варіація двомоторні системи. Але, на відміну від Акорду і, скажімо, Одіссея, вона дружить не з дволітровим атмосферним ДВС, а з агрегатом 1.5 (зрозуміло, що працює по циклу Аткінсона).

Следующий гибрид Honda Insight будет полуторалитровым

Світлодіодні фари і ліхтарі будуть стандартним оснащенням Інсайту. Основним ринком моделі стануть США, інших країнах фірма поки не говорить.

Віддача силової установки повинна бути оголошена ближче до літа, коли компанія представить світу серійний варіант «третього» Інсайту. Зате вже зараз хондівці анонсували витрата палива в американському змішаному циклі — він, мовляв, повинен виявитися менше 4,7 л/100 км. У попередника було 5,6 л/100 км після оновлення 2011 року. Адже той Insight (до речі, хетчбек) був менше і слабкіше (бензоелектричний агрегат був збудований навколо «четвірки» 1.3).

Следующий гибрид Honda Insight будет полуторалитровым

Чотиридверний Insight явно побудований на шасі Сівіка останнього покоління (спорідненість читається в склінні і контурі дверей). Але зовнішні панелі, оптика і інтер’єр у Інсайту — оригінальні.

У «другого» Інсайту сумарна віддача системи становила 99 к. с., а у його спадкоємця можна спрогнозувати 120-150 «конячок». Особливість прийдешнього Інсайту в тому, що протягом більшої частини шляху він повинен пересуватися тільки на електромоторі. Той буде отримувати енергію від тягової батареї, а при необхідності і від двигуна-генератора, що крутиться за рахунок ДВС. Нарешті, тільки при інтенсивному прискоренні або на високій швидкості тут замикається зчеплення, яке пов’язує ДВС і трансмісію, а через неї — передні провідні колеса.

Следующий гибрид Honda Insight будет полуторалитровым

Виробник уточнює: центральний сенсорний екран буде налічувати вісім дюймів по діагоналі, а цифрова панель приладів — сім. Заявлені точка доступу Wi-Fi і оновлення пз «по повітрю».

У базове оснащення седана увійде комплекс безпеки Honda Sensing, включаючи спостереження за якою рядністю і виїздом за межі дороги, адаптивний круїз-контроль з автоматичним слідуванням за впередиидущей машиною на низькій швидкості, плюс розпізнавання знаків. На версіях від EX і вище покупці побачать камеру для спостереження за сліпою зоною Honda LaneWatch. Розробники хваляться, що багажник нового гібрида від тягової батареї ніяк не постраждав (вона помістилася під задніми кріслами), і другий ряд буде спокійно складатися в пропорції 40:60. Випуск Інсайту американці налагодять в Гринсбурге (штат Індіана), пліч-о-пліч з моделями Civic і CR-V (минулий Insight виробляли в Японії). Ще компанія нагадала, що до 2030 року електрифіковані моделі повинні забезпечувати дві третини світових продажів марки.