Кросовер Honda HR-V пережив рестайлінг в Японії

Кроссовер Honda HR-V пережил рестайлинг в Японии

Модифікація Hybrid RS продається з 2016 року і відрізняється більш агресивним дизайном решітки і бамперів, чорним обвісом «по колу». Гібридна система у неї стандартна: двигун 1.5 (132 к. с., 156 Н•м), електромотор (30 к. с., 160 Н•м), семиступінчастий «робот». Але тільки передній привід.

Я
японський паркетник Honda Vezel відомий в Європі і США під ім’ям Honda HR-V. Ще у нього є родичі в Китаї — XR-V і Acura CDX. Рестайлінговий Vezel буде повномасштабно представлений 15 лютого. А поки виробник для затравки показав кілька знімків гібридних версій, визнавши, що змін небагато. Ми бачимо нові світлодіодні фари, вписані в розширену поперечку решітки, та переглянуті бампери. Фотографій корми і салону доведеться почекати.

Кроссовер Honda HR-V пережил рестайлинг в Японии

Комплекс безпеки Honda Sensing практично у всіх нових Хонд входить в базове оснащення. Vezel не виняток. Очі системи — камера за лобовим склом і радар в решітці.

Продажу Хонди HR-V в Європі з січня по кінець листопада минулого року досягли позначки 27 400 машин. Попит трохи впав, адже в 2016-му було реалізовано 33 064. Американці в 2017-му купили 94 034 автомобіля, і це зростання з 82 041 штуки. Тим часом китайські версії розійшлися тиражем 146 906 примірників, тут падіння з 164 076 кросоверів. Свіжих даних по Японії не знайшлося. У Росії марка Honda перебуває в підвішеному стані з моделями CR-V і Pilot. Про розширення лінійки мова не йде.

Було — стало

Кроссовер Honda HR-V пережил рестайлинг в Японии