Електричний субкомпакт Citroen E-Mehari став практичнішим

Электрический субкомпакт Citroen E-Mehari стал практичнее

За 2016 і 2017 роки компанія реалізувала в Європі близько 900 примірників E-Mehari. Продукт суто нішевий, але по-своєму цікавий.

До
компанія Citroen оновила свій крихітний електрокар E-Mehari, що з’явився в кінці 2015 року. Доопрацювання серійної машини були випробувані на лімітованої серії Styled by Courreges у вересні минулого року. Слідом за нею і простий E-Mehari еволюціонував від пляжного автомобільчика до більш практичному трансформера: отримав знімні жорсткі секції даху, повний набір справжніх бічних стекол і відкривається заднє скло (така версія Hard Top доповнила колишній варіант Soft Top).

Электрический субкомпакт Citroen E-Mehari стал практичнее

Раніше на чотиримісного малюка можна було лише навісити гнучкі пластикові віконця з секціями, входами в рулон (такі доступні і зараз). Тепер вибір надбудови розширено.

Электрический субкомпакт Citroen E-Mehari стал практичнее

Важливою зміною став інтер’єр з повністю перероблені тунелем, передньою панеллю і приборкой, новими рульовим колесом і кріслами. На дверях і передній панелі з’явилися нові ручки-ремінці.

Розширення числа варіантів даху підтримала і колірна палітра: за бажанням тут можна комбінувати чотири кольори кузова (Into the Blue, My funny Clementine, Say Yellow, Stellar White) з двома кольорами м’якої даху (матово-чорний або помаранчевий) і одним відтінком жорсткого верху (глянцево-чорний), плюс є вибір з двох забарвлень інтер’єру (бежевий або помаранчевий).

Электрический субкомпакт Citroen E-Mehari стал практичнее

Впроваджена система Easy Entry з відкидними передніми кріслами з пам’яттю положення. Опції: центральний замок з RFID-сканером, вбудованим в низ лобового скла, чотири подушки безпеки, автоматичне перемикання дальнього світла, моніторинг тиску в шинах. На випадок аварії є кнопка виклику служби Citroen Assistance. Стандартне оснащення — АБС і система стабілізації.

Модернізація торкнулася технічну начинку. Французи повідомили про зміненому зварному силовому каркасі (зовнішні панелі, нагадаємо, з пластику), покращеною антикорозійній обробці, посиленою теплової та звукоізоляції. Тяговий електромотор на 68 к. с. наростив максимальний крутний момент на 20% (до 166 Н•м), як це раніше було зроблено в серії Styled by Courreges. А ось акумулятор ємність не поміняв (30 кВт•год і запас ходу на зарядці залишився на рівні 195 км циклу NEDC.

Электрический субкомпакт Citroen E-Mehari стал практичнее

Французи вважають модель кабріолетом, хоча забирається в надра кузова даху тут немає (є тільки знімні фрагменти), а захисні дуги завжди залишаються на місці. Якщо скласти другий ряд, під вантаж можна виділити 800 л, що зовсім непогано для машини довжиною всього 3,8 м.

З урахуванням екологічного бонусу в 6000 євро, оновлений Citroen E-Mehari можна купити у Франції за ціною від 19 500 євро (Soft Top) або від 20 700 (Hard Top). Випускається цей електрокар на заводі групи PSA в Ренні, завдяки чому володіє сертифікатом Origine France Guaranteed. Розробники вважають, що зі збільшенням числа варіантів симпатичною машини і збагаченням її обладнання вони отримають додаткову клієнтуру.

Було — стало

Электрический субкомпакт Citroen E-Mehari стал практичнее