Toyota Alphard оновився і отримав 8-ступінчастий “автомат”

В Японії офіційно представили оновлену версію мінівена Toyota Alphard і його різновиди – Toyota Vellfire. У продаж автомобілі надійдуть 8 січня 2018 року.

В рамках поновлення мінівен отримав вдосконалений 3,5-літровий V6 з індексом 2GR-FKS (301 л. С.), Який тепер комплектують 8-ступінчастим “автоматом” замість аналогічної 6-діапазонною коробки. Є передній і повний привід.

2,5-літрова «четвірка» (152 л. С.) В зв’язці з варіатором і раніше доступна, як і гібридний повнопривідний варіант з 2,5-літровим мотором (152 л. С.), Що працює по циклу Аткінсона, а також двома електродвигунами (143 і 67 л. с.), менш продуктивний з яких знаходиться на задній осі.

Виробник також збільшив жорсткість кузова і став застосовувати інший клей для установки стекол, що повинно сприятливо позначитися на поведінці машини на дорозі. Зовні оновлений Alphard можна дізнатися по іншому оформлення передка зі звичною масивними гратами радіатора. У Vellfire зовнішність за традицією відрізняється від Alphard.

Крім того, у моделі з’явилися кілька нових варіантів забарвлення кузова і колірних схем інтер’єру, а також змінена комбінація приладів на панелі.