Корпорація Toyota оголосила тотальну електрифікацію

Корпорация Toyota объявила тотальную электрификацию

Важлива частина стратегії — експрес популяризація електромобілів. До початку 2020-х років Toyota підготує більше десяти моделей, чия поява віщує, наприклад, сімейство Concept-i.

П
приблизно до 2025 року кожна модель в лінійках Тойоти і Лексуса буде доступна в електрифікованої версії: як гібрид (HEV, PHEV), електрокар (BEV) або водородомобиль (FCEV). В даний час корпорація щорічно продає 1,5 млн «зелених» машин, а в 2030-му розраховує вийти на обсяг 5,5 млн, причому більше мільйона доведеться на BEV і FCEV. Звичайно, без просунутих батарей тут не обійтися. Створити їх допоможе Panasonic. Електромобілізація почнеться з Китаю, за ним ідуть Японія, Індія, США і Європа.

Корпорация Toyota объявила тотальную электрификацию

Концепт Fine-Comfort Ride зустрічається на сторінках презентації. Досить імовірно, мінівен поповнить водневу лінійку Тойоти, а до гібридним кроссоверам приєднаються серійні варіанти шоу-карів Tj Cruiser, FT-4X і FT-AC.

Toyota залучає нових партнерів, дбає про розвиток мереж водневих заправок і зарядних станцій, лобіює альтернативну енергетику в організації Hydrogen Council, вкладається в автопілот. Компанія планує до 2040 року відмовитися від випуску автомобілів з одним лише ДВС. Не забутий і представлений в 2015-му стратегічний план Environmental Challenge 2050. Само собою, «озеленення» торкнеться не тільки легковики, але і вантажівки з автобусами. Зауважимо, що про електрифікації всього модельного ряду вже заявили Volvo, Ford, BMW і Maserati. Десятиліття 2020-2030 для світового автопрому буде переломним.