Базовий фастбек Kia Stinger оцінений в два мільйони рублів

Базовый фастбек Kia Stinger оценён в два миллиона рублей

Початковий дволітровий Stinger розмінює сотню за шість секунд рівно. До речі, потужність мотора через податки довелося знизити на 10 сил у порівнянні з версією для США. Нагадаємо, сама модель реально велика і мітить в сегмент Е: довжина — 4831 мм, колісна база — 2906 мм.

З
сьогодні ввечері російський офіс KIA назвав стартову ціну «фастбека-спортседана» Kia Stinger. За задньопривідний варіант з бензиновою «турбочетверкой» 2.0 T-GDI (248 к. с., 353 Н•м) і восьмиступінчастим «автоматом» потрібно буде віддати мінімум 1 999 900 рублів. Повний прайс-лист оприлюднюють у лютому 2018 року, видача машин клієнтам почнеться в березні. Корейці розуміють, що бестселером у нас Stinger не стане, але як супермодель свою іміджеву роль зіграє.

Базовый фастбек Kia Stinger оценён в два миллиона рублей

Повнопривідний Stinger з мотором 2.0 T-GDI у нас теж з’явиться, як і варіант з топовим двигуном V6 3.3 Twin-Turbo GDI, чия віддача корекції не зазнала: 370 к. с. і 510 Н•м. Це розгін до 100 км/год за 5,1 с! Європейський турбодизель 2.2 (200 к. с., 440 Н•м) Росії не світить.

У відповідь на питання про конкурентів Стінгера менеджери KIA спершу розводять руками — мовляв, немає їх. Потім вони згадують європейські і японські седани сегменту D, не називаючи конкретні моделі. Навскидку візьмемо ліфтбек Gran Coupe BMW четвертої серії. Теж задній привід, два літри, восьмідіапазонний «автомат», але — лише 184 сили і прайс від 2 410 000 рублів. Та ж історія з баварської «троячкою» GT: потужність нижче, ціна вище. Великий фастбек KIA на задньопривідній платформі, та ще в непремиальном сегменті — не тільки екзотична річ, але і фіналіст конкурсу «Автомобіль року в Європі». Прийом попередніх замовлень відкритий, а ми запаслися терпінням в очікуванні тест-драйву.