Критерії вибору автозапчастин для автомобіля

Для початку краще визначитися з переліком магазинів і їх розташуванням. Після чого бажано провести ціновий аналіз на певний вид запчастин чи того виду комплектації який в даний момент необхідний.

Важлива також кваліфікація персоналу. Ви не буде особливо приємно, коли продавець буде задавати питання, відповіді на які ви самі хотіли б отримати від нього. При виборі магазину необхідно враховувати, що ще продають в цьому магазині. Якщо це великий і спеціалізований магазин, наприклад, по олив і рідин, то отже і поставки товарів в це магазин швидше за все йдуть безпосередньо від виробника, а якщо поряд з автохимией в цьому магазині продають інші товари, то швидше за все магазин працює не безпосередньо і ціни в ньому можуть бути завищені, але буде і свобода вибору.

Запчастини для автомобілів

Одним з важливих чинників при пошуку магазину може стати перелік додаткових послуг, що надаються покупцю при його відвідуванні або аналогічного торгового центру, такі як – знижки постійним клієнтам, прискорені терміни доставки необхідної запчастини на будинок, якщо її немає в наявності і т.д. Це також можна дізнатися в магазині.

На даний момент існує безліч інтернет-магазинів з продажу автомобільних запчастин, наприклад смотрите здесь. У цьому випадку нам допоможуть як відгуки покупців так і рейтинг даного магазину в інтернет співтоваристві. У таких магазинах зручна практика пошуку необхідної запчастини по своєму унікальному номер (VIN), можливість перевірки наявності цієї деталі в магазині, або можливості зробити замовлення через інтернет, зв’язавшись по телефону з онлайн-консультантом.

Позитивну роль при виборі «правильного» автомагазину грають такі чинники як:

Цінова політика магазину.
Кваліфікація персоналу.
Відстань магазину і його прихильність.
Наявність запасних частин або можливість їх замовлення в магазині за прийнятними для вас цінами, з найкоротшими термінами доставки безпосередньо від виробника.