Ford показав новий Focus: перші фотографії

По-перше, вигляд, принаймні хетчбека, стане динамічніше. Схоже в Ford остаточно відмовилися від концепції другого покоління Focus, коли за не дуже привабливою зовнішністю переховувався просторий і практичний автомобіль. У компанії вирішили тиснути на емоційно і більш молодіжний стиль.

Хетчбек збереже спадкоємність у вигляді, але його передня частина стане більш спокійною, так як радіаторна решітка помітно зменшиться в розмірах. У Focus досить довга колісна база і короткі звіси, що говорить про те, що четверте покоління машини, по крайней буде трохи просторіше для пасажирів другого ряду.

Ford Focus побудований на новій платформі. Машина як і раніше буде глобальної, але, наприклад, в США буде поставлятися з заводу в Китаї. Офіційна прем’єра нового Ford Focus пройде в наступному році. У березні на автосалоні в Женеві дебютує хетчбек, а потім, приблизно через місяць на автосалоні в Пекіні покажуть седан. Восени до них додасться універсал. Ford Focus буде оснащуватися 3- і 4-циліндровими турбірованнимі двигунами, а гамі практично відразу з’явиться підключається гібрид, а в майбутньому буде доступна і повністю електрична версія цієї моделі.