Мотосервіс

У нас працюють кваліфіковані механіки різної спеціалізації. Матеріали завжди є в наявності безпосередньо в мотосервіси (мотосервіс знаходиться в одному місці з магазином мотозапчастин), а при відсутності необхідних запчастин ми замовимо їх в найкоротші терміни. Моторемонт є авторизованим гарантійним сервісом. У нас ви можете пройти чергове планове ТО. Ви можете провести діагностику вашої техніки і відремонтувати по гарантії в разі, якщо несправність покривається гарантією виробника.

Установка додаткового обладнання і тюнінг

Мотосервіс також виконує роботи по установці додаткового обладнання на мотоцикли, квадроцикли, снігоходи та скутера: установка ксенону, додаткових світлових приладів, обвіс чопперів і крузер, установка тюнінгових компонентів, установка аудіосистем, лебідок, бугелів, відвалів, ковшів, кенгурінов на квадроцикли, висновок Шноркель та інше.

Мотоцентр, радий запропонувати вам свої послуги з сервісного обслуговування мототехніки. Власникам будь мототехніки, будь це квадроцикл, мотоцикл, скутер, снігохід, завжди необхідно проводити планове технічне обслуговування свого агрегату, це потрібно як і для того, що б він був завжди на ходу, і для того, що б убезпечити себе, від виникнення неприємностей на дорогах. У нашому сервісі можна отримати всю необхідну технічну допомогу або додаткову консультацію з обслуговування чотириколісних друзів. Якщо вам необхідний якісний мотосервіс – завжди можна звернутися до нас.

Ми виробляємо не тільки планові перевірки та ремонт, а й повністю тюнінгуем техніку відповідно до побажань наших клієнтів. Наша компанія надасть кращі послуги з ремонту мототехніки від професіоналів.

Квадроцикли, снігоходи, мотоцикли – нам під силу ремонт будь-якої мототехніки. Співробітники нашого сервісу, це досвідчені майстри, які чудово вміють робити все, що пов’язано з обслуговуванням, діагностикою, ремонтом і в цілому з мототехникой.

Мотосервіс має величезний багаторічний досвід, наша команда виконувала лагодження самих різних складнощів. Це кваліфіковані механіки, які мають талант і до своєї справи вони ставляться дуже обережно. Наше обладнання та весь витратний матеріал, який використовується для лагодження або обслуговування – надійний і якісний.

Скористатися послугами нашого сервісу може будь-хто. Ціни на мотосервіс в нас завжди доступні.

У спектор наших послуг безпосередньо входить:

  • планова діагностика;
  • капітальний ремонт;
  • модифікація мототехніки;
  • заміна расходников;
  • настройка і чистка карбюраторів;
  • відновлення вихлопних систем;
  • комп’ютерна діагностика;
  • ремонт будь-якої складності;
  • повне відновлення техніки;
  • зварювальні роботи і інше.

Для того що б детальніше ознайомитися з нашими послугами відвідуйте мотосервіс в Калузі і Тулі. Для наших хлопців, немає нездійсненних завдань. Полагодимо, замінимо, відреставруємо, покращимо. Також ми здійснюємо виїзний ремонт за адресою нашого клієнта.