Як вибрати шини для автомобіля

При першій покупці шин, автовласник може зіткнутися з проблемою, коли він просто не впевнений, які шини підійдуть для його автомобіля. У таких випадках дуже корисною буде можливість підбору шин по марці автомобіля, яка доступна для користувачів інтернет-магазину вот тут. Все, що Вам потрібно буде зробити це: вказати марку, модель, рік випуску і модифікацію автомобіля, а потім натиснути кнопку «підібрати». Буквально через секунду Ви отримаєте список типорозмірів і шин, які підходять для Вашого авто. Слід враховувати, що список рекомендованих шин вказується для стандартної модифікації без урахування можливих індивідуальних особливостей Вашого автомобіля (різні модифікації або тюнінг).

Як показує практика, підбір шин по марці автомобіля дозволяє економити час, тому що Вам не доводиться заглядати в керівництво по експлуатації автомобіля і шукати необхідну інформацію про типорозмірах рекомендованих виробником шин. Підбираючи шини по марці автомобіля, Ви зможете безпомилково підібрати необхідні шини від провідних світових брендів, таких як: Michelin, Goodyear, Continental, Yokohama, Hankook і ін. В разі, якщо у Вас виникнуть будь-які питання – зателефонуйте! Наші фахівці з радістю на них дадуть відповідь.

Наші переваги:
· Працюємо відкрито, згідно з усім чинним законам і актів Мінторгу РБ.
· Надаємо повний пакет документів на товар (чеки, гарантія). При наданні послуг на наших сервісах, ми також надаємо документи про виконані роботи.
· Широкий асортимент товарів. Товар сертифікований.
· Доставка по РБ.
· Форма оплати (готівковий і безготівковий розрахунок, пластикові картки та електронні платежі).
· Можливість зробити замовлення 24/7.
· Висококваліфіковані фахівці.
· Можливість підібрати шини по марці автомобіля самостійно.