Концепт Toyota Crown провістив наступний седан

Концепт Toyota Crown предвестил следующий седан

Модель Toyota Crown з’явилася в 1955 році. Наступна генерація буде вже п’ятнадцятою. Представляючи цей концепт, японці підкреслили, що новації тут йдуть пліч-о-пліч з традиціями. Мається на увазі не техніка, а скоріше набір якостей. Адже машина розроблена практично з нуля.

Н
овое покоління моделі Toyota Crown вийде в світ влітку 2018 року. Тестовий зразок цього автомобіля був помічений на Нюрбургринзі влітку минулого. А на автошоу в Токіо, яке відкриється 25 жовтня, японці покажуть ще не серійний варіант седана, але концепт. З боку можна помітити істотну зміну в образі Корони — з’явилося вікно в задній стійці. Втім, набагато важливіше зміни всередині: Toyota Crown перебралася на свіжу модульну архітектуру TNGA, на якій до 2020 року буде побудовано більшість моделей Тойоти.

Концепт Toyota Crown предвестил следующий седан

Довжина, ширина, висота концепту — 4910 (+25 мм до попередника), 1800, 1455 мм (-40 мм), а колісна база — 2920 мм (+60 мм).

Концепт Toyota Crown предвестил следующий седан

Величезна решітка радіатора — впізнавана фамільна риса моделі.

Новий седан схрестить традиції з передовими технологіями. Компанія розповіла, що в серійній версії стандартним буде модуль передачі даних (DCM), а система ITS Connect зв’яже машину з транспортною інфраструктурою. Усілякі сервіси та дистанційна діагностика теж передбачаються. Ну а «візок» TNGA зробить цю модель економічніше і поліпшить керованість. Нагадаємо, попереднє покоління Toyota Crown (чотирнадцяте) з’явилося в грудні 2012 року, а оновлювалося в 2015-м. Воно оснащувалося «шістками» 2.5 і 3.5, «турбочетверкой» 2.0, а також гібридною установкою на основі «четвірки» 2.5. Трансмісії — шести – і восьмидиапазонные «автомати».

Update

Порівняно з анонсом на початку жовтня, компанія не додала скільки-небудь значущих подробиць щодо концепту. Зате тепер з’явилася можливість поглянути на нього з усіх сторін (спочатку, до виставки в Токіо, Toyota явно поскупилася з фотографіями).

Концепт Toyota Crown предвестил следующий седан

Ліхтарі нової моделі не настільки великі, як у попередньому поколінні, при цьому за зовнішніми обрисами схожі на оптику попередника.

Концепт Toyota Crown предвестил следующий седан

Спадкоємність виявилася і в салоні. Так, він повністю новий, тим не менш тут також два екрани один над іншим, схожі вертикальні дефлектори по краях дисплея.

Невеликий ролик розповідає про розробку моделі. Тут не очікуються особливо потужні мотори, і все ж важливим пунктом випробувань з’явилися заїзди на Північній петлі. А в рекламі новинки основний упор буде зроблений на комфорт і системи безпеки, а зовсім не на ходові якості (про спокій і розслаблення говорить і голос за кадром).