Компанія Skoda відклала повернення на ринок США

Компания Skoda отложила возвращение на рынок США

Світові продажі компанії Skoda ростуть. За перше півріччя 2017-го продано майже 600 тисяч машин, що на 2,8% більше, ніж роком раніше. Найбільшим ринком залишається Китай — 134 тисячі автомобілів з січня по червень. Результат у Росії — майже 29 000. А в Індії, на яку тепер зроблена основна ставка, — всього 7900.

До
онцерн Volkswagen відчуває себе не кращим чином. Так, продажі Audi та Porsche, незважаючи на дизельний скандал, зростають починаючи з 2009 року, але статистика самого Фольксвагена котиться вниз ось вже чотири роки: з 438 тисяч машин в 2012-му до 323 тисяч у минулому році. Падіння майже на третину! Американські бестселери VW, седани Jetta і Passat займають в своїх сегментах місця на дні першої десятки, а Touareg взагалі виявився нікому не потрібний. Саме тому в Фольксвагені стурбовані появою великого кросовера Teramont і висновком в США подовженого Тігуан. До речі виявилася б і марка Skoda, але її повернення, схоже, відкладається.

Компания Skoda отложила возвращение на рынок США

В самому кінці 50-х компанія Skoda намагалася вийти на ринок США з кабріолетом Felicia. Машина продавалася за ціною близько $2700 і була неприваблива на тлі більш великих американських конкурентів. Також пропонувалася і жорстка пластикова дах.

У минулому році бос Шкоди Бернхард Майєр говорив, що в компанії приймуть рішення щодо Штатів в 2017-м. В США навіть зареєстрували назви моделей, у тому числі Octavia, Superb і спортивний лейбл RS. У 2019 році Superb, ймовірно, отримає гібридну версію, а трохи пізніше Skoda представить першу майбутніх електромобілів. Здавалося б, все розташовує до повернення в Америку, тим більше що є семимісний Kodiaq, а Skoda викликає куди менше асоціацій з дизельним скандалом. Однак днями Майєр заявив, що поява Шкоди у США відкладається на невизначений термін, так як компанія спрямує всі сили на розробку бюджетної платформи для Індії.

Компания Skoda отложила возвращение на рынок США

Зараз найдешевша модель Шкоди в Індії — це Rapid з цінником від $12 600. Цікаво, що він суттєво відрізняється від нашого, російського, оскільки є седаном, а не ліфтбек. В основі машини — той же Polo-седан, якому просто приладнали інший передок і злегка змінили корму.

Нагадаємо, планувалося, що лінійка доступних автомобілів для індійського ринку буде розроблятися разом з компанією Tata, але це партнерство завершилося безрезультатно. Тепер Skoda буде займатися проектом самостійно. Мета — забезпечити максимальну ступінь локалізації і, відповідно, конкурентоспроможну ціну у порівнянні з місцевими бестселерами. Зараз за обсягом продажів індійський ринок знаходиться на шостому місці в світі (три мільйона автомобілів у 2016-м), але до 2020 року увійде в трійку найбільших, тому упускати такий шматок у Фольксвагені не хочуть. Однак США, очевидно, залишаються на другому місці, і тягнути в цьому випадку, погодьтеся, дивно.