Викуп авто

Іноді така послуга, як срочный выкуп авто, стає єдиною альтернативою самостійної продажу машини. Причиною цього може бути як банальне небажання витрачати час на пошук покупця, так і термінова потреба в грошах. Наша компанія проводить терміновий викуп авто  по кращій для Вас ціною.

Як проходить терміновий викуп авто

Вся процедура дуже проста і займає не більше півгодини. В першу чергу проводиться оцінка Вашої машини (викликати оцінювача можна прямо на сайті), після чого ми складаємо договір і Ви отримуєте гроші. При цьому ми виробляємо викуп авто  дорого у нас найвигідніші ціни серед конкурентів.

Щоб оформити авто під викуп  з нашою допомогою, Вам знадобляться наступні документи:

Паспорт і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

Документи власника;
При наявності, талон техогляду, сервісна книжка і керівництво по експлуатації.
Наявність змінних комплектів гуми і інших доповнень для машини буде додатковою перевагою при проведенні оцінки.

У чому наші переваги при викупі авто
Незалежно від того, яка причина бажання продати машину, Ви можете розраховувати на угоду в повній відповідності з нормами законодавства. На відміну від продажу машини на ринку або по оголошенню, Ви будете позбавлені від ризиків шахрайства, а також можливих помилок в документах по угоді.

Ми працюємо не тільки з фізичними особами, а й з підприємствами, кредитними організаціями, банківськими установами і ломбардами. Умови однакові для всіх. Всі витрати на оформлення угоди ми беремо на себе.

Стан машини не має ніякого значення. Ми виробляємо викуп авто  з будь-яким ступенем пошкодження, а при необхідності надаємо безкоштовний евакуатор для доставки автомобіля на нашу стоянку.

Звертайтеся до професіоналів наша компанія «Викуп Авто» гарантуємо юридичну чистоту угоди і найвигідніші для Вас умови. Будь-яка угода в обов’язковому порядку супроводжується перевіркою авто по базах ДАІ. Ми готові детально відповісти на всі Ваші питання і працюємо цілодобово.