У мережі показали військовий будинок на колесах із розкішним салоном

Відео з презентацією автомобіля з’явилося на YouTube-каналі Big Big Truck RV.

Судячи з ролика, під капотом автобудинку розташована дизельна рядна “шістка” потужністю 350 кінських сил і 1491 Нм крутного моменту. Його паливні баки авто вміщують 492 літри, що дозволить проїхати пристойну відстань без дозаправок.

Замість звичайних шин будинок на колесах укомплектували 44-дюмовими колесами, які зазвичай ставлять на військовий транспорт. При цьому навіть якщо власник примудриться проколоти одне колесо, то ззаду є прибудована запаска. Вона кріпиться так високо, що для її спуску передбачена спеціальна лебідка.

Ще одна цікава особливість цього будинку на колесах – сталеві деталі кузова. Зазвичай використовуються скловолоконні компоненти.

При цьому, незважаючи на брутальний зовнішній вигляд, всередині машина зовсім не має вигляду військового транспорту. У салоні є обідня зона, раковина, мікрохвильова піч, плита, повноцінна шафа для зберігання речей і навіть ванна кімната.

Пробіг автобудинку становить приблизно 14 тисяч кілометрів. Цей автомобіль бізнес-класу від компанії Freighlighter був побудований 2007 року. Якщо купувати його без пробігу, то він коштуватиме приблизно 350 тисяч доларів.