Шоу-кар Hyundai Saga EV змалював новий компакт

Шоу-кар Hyundai Saga EV обрисовал новый компакт

Приблизні розміри в порівнянні з позашляховиком HB20X виглядають так: довжина — 4020 мм (+80), колісна база — 2560 (+60), кліренс ніби досягає 302 мм (+96). Такі зрушення у рамках моделі цілком припустимі.

Відразу обмовимося, що офіційної інформації про концепт Hyundai Saga EV нуль. Доводиться покладатися на дані від зарубіжних колег, що працюють безпосередньо на виставці в Сан-Паулу. Отже, про що ця сага? Версія про наступному поколінні крос-хетча Hyundai HB20X вже не здається пріоритетною. Кажуть, замість зміни генерацій у сімейства HB20 буде глибокий рестайлінг. З іншого боку, корейцям потрібен у Бразилії ще один компактний паркетник. Ймовірно, істина десь посередині — на основі HB20 планується нова модель.

Шоу-кар Hyundai Saga EV обрисовал новый компакт

Панелями кузова Saga не повторює HB20, однак пару передніх стійок скопійовано майже один в один. Віддалитися від хетча допомагає масивний пластиковий «пояс». Зарядний роз’єм на капоті — несподіване рішення. На даху передбачена прогумована майданчик для вантажів.

З силовою установкою все просто: електромотор на 150 кВт (204 л. с., 395 Н•м) і батарея ємністю 64 кВт•год взяті у моделей Hyundai Kona Electric і Kia Niro EV. Запас ходу аналогічний Коні — 470 км Показ «зеленої» Саги в Сан-Паулу носить суто ознайомчий характер, адже до масових електромобілів в Бразилії майже нічого не готово: ні законодавча база, ні інфраструктура, ні споживачі. Стало бути, серійна Saga буде їздити на бензині, спирті, як це зараз робить HB20.