Працівники Tesla заявили, що Model 3 на заводі “ремонтують” ізолентою

Про це повідомляє CNBC з посиланням на слова деяких працівників підприємства.

Видання повідомляє, що у “цехові-наметі” GA4 люди скаржаться на нестерпну спеку вдень і жахливий холод вночі. Крім того, чотири людини розповіли, що надихалися димом на заводі під час торішніх пожеж у Північній Каліфорнії.

Робота у цеху дуже важка, начебто, ще й тому, що в ньому все виконується вручну. Загалом, ангар був побудований як тимчасове рішення навесні 2018 року, але через нарощування виробництва Model 3 його продовжують використовувати.

Також деякі працівники розповіли, що керівник сказав їм заклеювати ізолентою тріщини на пластикових кронштейнах і деталях електрокарів. Вони надали фотографії, що показують, де використовували стрічку.

Загалом співробітники заводу у Фрімонті заявляли, що на них тисне керівництво, щоб досягти рекордів у виробництві Model 3.

Водночас у представництві Tesla заявили, що ці відомості запозичені з анекдотів співробітників, “вводять в оману і не відображають практики складання і справжнього характеру роботи у компанії”.

Тим не менш CNBC повідомляє, що вони можуть виявитися правдою, оскільки Tesla під час складання Model 3 нехтує частиною регламентних перевірок з метою укластися в терміни збільшення виробництва цих електрокарів.

Раніше повідомлялося, що на заводі Tesla в Китаї вже встановлюють обладнання. На ролику показали завершальні етапи будівництва підприємства.