Модель Lincoln Aviator здивувала симфонічним оркестром всередині

Модель Lincoln Aviator удивила симфоническим оркестром внутри

Судячи з тизера, серійний Aviator буде сильно відрізнятися від шоу-кара. Спереду, наприклад, помінялися тільки противотуманки.

У березні в Нью-Йорку був показаний концепт Lincoln Aviator, прообраз семимісного позашляховика. А 28 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі дебютує конвеєрний варіант гіганта. Одна із застосованих в моделі новацій — звукові сигнали, записані Детройтським симфонічним оркестром. Замість банального «біп-біп» водій, не пристегнувший ремінь або що забув погасити фари, почує унікальні семпли: голосу скрипки і альта плюс звуки перкусії.

Інженер Дженніфер Прескотт і скрипалька Адрієнн Ренмарк пояснюють: ми замінили звичайні саундскейпы принципово новими. Це не стільки створення музичного досвіду, скільки формування реакції на такий досвід. Ерік Ноулин додає, що у творі характерних звукових наборів (спокійних або тривожних) виконавці задіяли звичні для них «слова і фрази».

Всього в машині озвучено близько 25 функцій. Всі записи розділені на три категорії: «критичні події», «м’які запобіжні» і «жорсткі попереджувальні». Дженніфер Прескотт, супервайзер з «автомобільної гармонії» Lincoln Motor каже: «Введення музики у світ інформаційних повідомлень — абсолютно новий крок. Але ми завжди думаємо про розкоші, і це був спосіб вивести Lincoln на більш високий рівень».

Нагадування «закриття моторизованої п’ятої двері», «відкритий лючок бензобака», «не захлопнутая до кінця двері», «фари, забуті включеними при виході з машини», «низький рівень палива» та інші виконали Адрієнн Ренмарк (скрипка), Ерік Ноулин (альт) і Джозеф Беккер (ударні).

Спочатку складати звуки пробували в команді самої Прескотт, але пізніше вона попросила допомогу у симфонічного оркестру Детройта. «Я подумала, вони вважатимуть мене божевільною», — згадує Дженніфер. Однак музиканти з натхненням сприйняли ідею. Президент оркестру Енн Парсонс назвала непереборним спокуса спробувати нове і таке незвичайне. Перш ніж народилися потрібні ноти, музиканти перебрали сотні варіантів записів, причому кожен співвідносився з тим або іншим сценарієм дій в машині, заданим Лінкольном. Автовиробник уточнив: симфонічні фрагменти в якості сповіщень (курантів) після Авіатора будуть поступово поширені на інших моделях марки.