Концепт Volkswagen Tarok похвалився просунутої трансформацією

Концепт Volkswagen Tarok похвастал продвинутой трансформацией

В модельному ряді цей пікап займе положення нижче Амарока. Притому що новачок не такий вже мініатюрний: його довжина становить близько п’яти метрів (у Амарока — 5,25).

Обіцяний нещодавно пікап розсекречений на автошоу в Сан-Паулу. Автомобіль під назвою Volkswagen Tarok Concept розроблений практично з нуля, хоча і на всюдисущої всефольксвагеновской «поперечної матриці» MQB. Компанія обіцяє, що незабаром серійна версія машини надійде на бразильський ринок майже без змін. Правда, є уточнення щодо мотора.

Концепт Volkswagen Tarok похвастал продвинутой трансформацией

Шеф-дизайнер марки Volkswagen Клаус Бішофф вважає: «ДНК Тарока додає хвилюючу динаміку в сегмент». Серед стилістичних особливостей підкреслюються тривимірна діодна смуга позаду і нагадує таргу дах зі стійкою виділеній.

На концепті встановлений 150-сильний двигун 1.4 TSI, поєднаний з шестиступінчастим «автоматом» і повним приводом 4Motion. В Бразилії цей агрегат повинен вийти в битопливной версії, розрахованої на чистий етанол і бензоэтанольную суміш E22, уточнює виробник. Але на момент запуску продажів пікап з’явиться у дилерів з іншим агрегатом: дизелем 2.0 TDI на 150 сил. Тут же Volkswagen додає, що після Бразилії автомобіль може вийти і на інші ринки.

Концепт Volkswagen Tarok похвастал продвинутой трансформацией

Смуга кольору Cypress Metallic, що проходить від дверей до дверей, оживляє строгий інтер’єр, в якому центральне місце займають екрани цифрового кокпіта. На центральний виведено і управління клімат-контролем.

Концепт Volkswagen Tarok похвастал продвинутой трансформацией

Вантажопідйомність моделі становить близько однієї тонни.

Одна з цікавих особливостей моделі — розширена трансформація платформи і салону. За рахунок складається стінки пасажирської кабіни вантажна платформа може бути продовжена в салон. Первісна довжина платформи в 1206 мм при складанні другого ряду разом з перегородкою виростає до 1861 мм. А з откинутым заднім бортом пікап може похвалитися простором під вантаж довжиною в 2775 мм

Концепт Volkswagen Tarok похвастал продвинутой трансформацией

Автори Тарока не самі придумали таку трансформацію. Аналогічна можливість була у пікапа Chevrolet Avalanche 2001-2013 років випуску.

Концепт Volkswagen Tarok похвастал продвинутой трансформацией

Представляв автомобіль в Сан-Паулу шеф-дизайнер відділення Volkswagen do Brasil Хосе Карлос Павоне. Саме в Бразилії був придуманий вигляд концепту.

Розроблений в Бразилії дизайн оригінальний і в той же час слід корпоративному стилю. В окремих елементах зовнішності і інтер’єру є явні перетину з конкретними моделями або концептами, а іноді — майже повне повторення. В оптиці, рельєф боковин, дрібному декорі, ходових вогнях, повітрозабірниках, решітці радіатора і бампери можна знайти асоціацію з пікапом Atlas Tanoak (до речі, це ще один кандидат на перетворення в серійну модель), а також з кросоверами Tayron, Atlas Cross Sport і Touareg. Нагадаємо, що за океаном Volkswagen Tarok битиметься з Фіатом Toro і Renault Duster Oroch. Станеться це вже в 2019 році.