Інтер’єр хетчбека Skoda Scala віддалився від концепту

Интерьер хэтчбека Skoda Scala отдалился от концепта

Приборка Virtual Cockpit (опція) налічує по діагоналі 10,25 дюйма, а центральний екран системи Modular Infotainment Matrix — 9,2. Відмінні параметри сегмента. Але в базовій комплектації все буде скромніше.

Прем’єра хетчбека класу З Skoda Scala відбудеться шостого грудня в Тель-Авіві. Про машину відомо вже багато. Загальний вигляд, за винятком деяких деталей, віщував концепт Vision RS, він задав напрямок при розробці салону. Але судячи з тизера, розбіжностей буде більше. Наприклад, порівняно з шоу-каром центральний екран сидить не настільки глибоко в передній панелі, перед ним залишений виступ в якості опори для кисті при роботі з сенсорним дисплеєм.

Нагадаємо ключові моменти: довжина пятидверки дорівнює 4362 мм, база складає 2649. Три бензинових мотора, дизель, двигун на метані перекривають діапазон потужностей від 90 до 150 сил. Обсяг багажника при п розкладці досягає 467 л. Це один з кращих показників в класі, хоча і менше, ніж у лифтбеке Octavia.

Під центральними дефлекторами «виріс» блок управління «кліматом» з цілком класичними обертовими ручками. На тунелі замість мініатюрного джойстика з’явився звичний вигляд селектор «робота». Спростився набір кольорів і матеріалів, але все ж чехи обіцяють м’які поверхні на передній панелі і дверях з особливим зерном і великомасштабними текстурами, схожими на кристали. Будуть і навколишнє підсвічування з перемиканням між відтінками білого і червоного, і опціональна мікрофібра на кріслах, і вихід в Інтернет у всіх комплектаціях.