Який вибрати підігрів сидінь

Підігрів сидінь – опція корисна, але дістати її не завжди просто. Якщо штатного підігріву немає, вибирати накидну “грілку” доводиться з маси варіантів – в тому числі і малопридатних. Як вибирати?

На жаль, штатний підігрів – штука не завжди доступна, хоча у багатьох моделей на нашому ринку вона значиться в прайсах. Просто найчастіше така функція є частиною дорогого і неподільного пакету оснащення, доплачувати за який покупцеві хочеться не завжди. Що ж, в будь-якому випадку ваша дорога – в магазин автотоварів.

Які бувають грілки
Перш за все, форм-фактор: бувають грілки для сидінь у вигляді легкої накидки, у вигляді повноцінного чохла і у вигляді вставок, які можна підкладати під чохол або навіть під штатну оббивку крісла.

Більшість обігрівачів за формою і габаритами призначені для одного переднього сидіння, але можна знайти модель і для заднього дивана.

Всі типи таких обігрівачів підключаються до бортової мережі автомобіля через гніздо прикурювача. Хоча, до речі, не кожен прикурювач витримує споживання струму найпотужнішими грілками – перегорає запобіжник. Точно так само і два обігрівача одночасно (через трійник) витримує не всяка розетка.

Моделі грілок подорожче мають кілька режимів нагріву, рідше зустрічаються пристрої з автоматичним відключенням через якийсь час, подібно до того, як відключаються автоматично обігрівачі заднього скла в сучасних машинах.

Найбільш просунуті обігрівачі сидінь вміють берегти акумулятор: не дають можливості включити максимальну потужність при заглушеному двигуні автомобіля. Пульт управління зазвичай висить на кабелі живлення, часто є індикація вибраного режиму.

Варто поговорити про конструкцію обігрівачів. Більшість з них влаштовані за бюджетною схемою – з нагрівальним елементом у вигляді звичайного мідного дроту, змійкою прокладеного між двома шарами тканинної оббивки. У більш досконалих пристроях нашу спину (і то, що нижче) гріють вуглепластикові елементи. Гріють вони не краще і не гірше, але плюс такого рішення в більшій надійності.

Біда в тому, що дешеві провідникові нагрівачі легко обриваються – наприклад, якщо трапляється стати на сидіння коліном або глибоко продавити подушку рукою. При цьому, оскільки вся накидка гріється суцільним довгим провідником, один-єдиний обрив призводить до відмови всього пристрою – або в кращому випадку, до відмови всієї його нижньої чи верхньої частини. Вуглепластикові елементи з’єднані в товщі обігрівача паралельно, тому обрив одного з них призводить лише до деякого зниження температури сидіння.

Як вибирати
При виборі форм-фактора головне – естетика і надійність кріплення, адже під вагою тіла накидка невдалої конструкції буде сповзати. Добра справа – еластичні тасьми, профільована за профілем крісла форма грілки. Як варіант – усім відома накидка-маєчка, верхня частина якої натягується на спинку сидіння традиційним шляхом, а нижня кріпиться тасьмами до подушки.
Зйомний обігрівач краще тим, що в літній час може відпочити на полиці гаража, не наражаючись марно на навантаженя від тіл пасажирів.
Якщо планується щоранку включати два обігрівача одночасно, поцікавтеся споживаної потужністю грілки (зазвичай 25 – 60 Вт): чим менше, тим краще, щоб в ланцюзі живлення розетки не перегорів запобіжник. Природно, температура нагріву повинна бути приблизно в однакових межах, зазвичай це 250 – 300 С.
Вирішуючи, який вибрати обігрівач, майте на увазі, що кілька режимів підігріву – це не тільки додатковий комфорт для вашої спини, але і можливість поберегти акумулятор і бортову мережу в цілому: на мінімальному режимі грілка споживає менше енергії.
Щоб не помилитися при виборі підігріву сидінь, з’ясуйте, чи відключається ваша розетка прикурювача при вимиканні запалення. Якщо ні, краще купити грілку з автоматичним відключенням, щоб не посадити “в нуль” акумулятор, якщо ви забудете вимкнути обігрів крісла.