Аварії і масштабні затори скували Київ. Які вулиці варто оминати 16 липня

Про це свідчить інформація із онлайн-мап.

Рух серйозно ускладнено на Володимирському узвозі, Набережному шосе (сталась ДТП), Набережно-Хрещатицькій та Новокостянтинівській. Від автівок також перевантажені Гаванський міст та Набережно-Рибальська.

Крім того, затори є на Великій Житомирській, Січових Стрільців, Юрія Іллєнка, Дегтярівській та Щусєва. Від автівок перевантажені Бессарабська площа і бульвар Тараса Шевченка.

У районі Шулявського шляхопроводу, будівництво якого продовжується, затори спостерігаються на проспекті Перемоги – автівки стоять майже до станції метро “Житомирська”. Крім того, у цьому ж районі стоїть проспект Леся Курбаса, починаючи від Борщагівського шляхопроводу. Низка другорядних вулиць, які ведуть до центру Києва від об’їздної, також потопають у заторах.

Від автівок перевантажений проспект Лобановського, вулиці Миколи Грінченка, Васильківська та Голосіївський проспект.

На самій Кільцевій дорозі рух серйозно ускладнено у районі виїздів з Софіївської Борщагівки та Вишневого. У напрямку станції метро “Теремки” тут сталось одразу дві аварії. На вулиці Академіка Заболотного ттеж утворився масштабний затор – тут сталось аж п’ять ДТП.

У напрямку з лівого берега затори спостерігаються на Південному шляхопроводі та під’їзді до мосту Метро.

Детальну інформацію дивіться на мапі.