Американські сайти і способи заробітку в Інтернеті без вкладень

В інеті вже не злічити сервіси для заробітку, що говорити про зарубіжний інтернет. Тут ще більше проектів і деякі з них пропонують незвичайні методи отримання прибутку. Ніша величезна, тому для представлення сайтів, ми розділимо їх по виду роботи:

1. Американські сайти заробітку на перегляді реклами

Найпростіший спосіб заробітку для новачків-Серфінг. Отримувати оплату за перегляд сайтів дійсно просто і навіть якщо використовувати закордонні майданчики, не повинно з’явитися труднощів. Після проходження звичайної реєстрації, отримуєш список сайтів, відвідування яких приносить винагороду.

Читайте також: Заробіток на коментарях і відгуках https://zarobitok.press/v-interneti/9-zarobitok-na-komentaryakh-i-vidgukakh.html.

У цьому прикладі платять по центу за переходи на Сайти, це набагато більше, ніж в російськомовних системах. Але такі умови пропонуються не скрізь, іноді оплата не сильно відрізняється від середньої винагороди в інеті. Готові взятися за найпростішу підробіток? Реєструйтеся на цих сайтах:

  • Ebesucher;
  • GPTPlanet;
  • Jetswap;
  • Twickerz.

Вони не сильно відрізняються, в особистому кабінеті шукайте розділ ViewADS і переглядайте всю рекламу. Використовуйте додаткові функції, на таких сайтах вигідні партнерські програми, часто зустрічаються ігри, а іноді додаються і дрібні завдання, але про них ми розповімо окремо.

2. Заробіток в доларах і євро на виконанні простих завдань

Відразу хотілося б сказати, що американські сайти заробітку в Інтернеті на кліках з виведенням від 500$ — це лохотрон. Щоб заробити таку суму, доведеться кілька місяців виконувати роботу, а якщо вам обіцяють отримувати по 500 баксів в день або навіть на місяць, обходьте шахраїв стороною.

Це приклад завдань з одного із зарубіжних буксів. Оплата тут також, як і у вітчизняних поштовиках, залежить від складності. Нерідко на таких сайтах зустрічаються оффери (завдання) від партнерів, плюс пропонується ще більше додаткових функцій. Так, доведеться розбиратися в англомовному інтерфейсі, але з перекладачами в браузері це не так складно.

Виконувати завдання на зарубіжних буксах вигідніше, але без знань англійської мови, буває занадто складно розібратися у вимогах замовника. Це є основним бар’єром для новачків, хоча часто зустрічаються однотипні доручення, наприклад, по установці мобільних додатків.

3. Найпростіший заробіток на введенні капчі

Ви точно не знайдете підробіток в мережі простіше, ніж введення капчі. Для цього теж можна користуватися зарубіжними сервісами, хоча оплата на них приблизно така ж, як на Рукапче. Англійська мова точно не буде потрібно, тому що при роботі потрібно лише вводити символи з картинок.

Платять за це досвідчені користувачі, вони застосовують різних ботів, але не хочуть проходити перевірки. Величезний плюс в тому, що ти просто сидиш і вводиш символи з картинок, капчі відкриваються одна за одною. Мінус-низька оплата. Якщо готові спробувати, скористайтеся цими сайтами.

Проекти не сильно відрізняються, хіба що додатковими функціями і бонусами. Деякі з них пропонують власну програму і виплати на популярні в інеті платіжні системи.

4. Проходження опитувань на зарубіжних сайтах

Один з найприбутковіших способів заробітку для новачків. Заповнювати анкети, відповідаючи на прості запитання зможе кожен, навіть якщо вони будуть англійською мовою. На одне опитування йде 5-15 хвилин, а середня винагорода варіюється від 2$ до 10$. Хоча зустрічаються і з меншою оплатою.

В анкетах не буває правильних відповідей, ви ділитеся власною думкою або розповідаєте про себе. Тому, навіть якщо ви не правильно поставите десь галочку в опитуванні, це ніяк не вплине на заробіток. Єдиний момент-запрошують до опитувань рідко, тому потрібно реєструватися на всіх опитувальниках.

Це перевірені проекти, з яких ви гарантовано отримаєте гроші. Як мінімум, по 20-50 доларів на місяць Вам точно буде приносити цей спосіб. Не багато, але і часу за 30 днів ви витратите не більше 2х годин.

Більше способів заробітку в інтернеті можно прочитати в розділі на сайті Zarobitok.Press.

Автор – Вольдемар Воронцовський.