Як розважити себе під час далекої дороги

Як розважити себе під час далекої дороги

Далекі поїздки можуть бути нудними і навіть виснажливими, тому більшість людей проводить час в дорозі однаково: сплять, слухають музику, дивляться фільми та серіали, розмовляють по телефону або читають книги. Але цей перелік далеко не повний, адже існують і більш захоплюючі способи скоротати час у дальній поїздці. Про кілька цікавих варіантів, як розважитися у поїздці, і зайде річ.

Видивлятися цікаві речі у вікні

Щоб не нудьгувати у поїздці, можна просто спостерігати за навколишнім світом. Інколи він буває дуже цікавим, особливо якщо подорожувати не поїздом, що рухається одноманітним залізничним ландшафтом, а автобусом чи автомобілем. Пейзажі, місцевий рельєф, населені пункти та попутні або зустрічні автомобілі здатні вражати та дивувати, якщо вміти помічати цікавинки у повсякденних речах.

Розвиваючи фантазію, можна уявляти, наскільки гарно було б відпочити у тому чи іншому місці, подумати, чим може порадувати невеличке містечко чи село. Якщо їхати на авто, можна зупинятися у найцікавіших місцях, щоб познайомитися з ними ближче, а заодно і розім’ятися після тривалого сидіння.

Пограти в ігри з попутниками

Існує безліч ігор, у які можна зіграти під час мандрівки компанією. Це можуть бути карти, морський бій, гра у міста, імена чи інші подібні розваги. Увімкнувши фантазію, їх перелік можна суттєво розширити. Наприклад, зіграти у слова, слухаючи улюблену радіостанцію. У цій грі кожен має назвати якесь слово, а переможцем стає той, чиє слово першим прозвучить з уст ведучого чи у пісні по радіо.

Ще один спосіб розважитися у довгій дорозі – зіграти у марки авто. Кожен має назвати одну марку, а потім вся компанія повинна спостерігати за зустрічним рухом. Чия марка виїде назустріч першою – той переміг. Щоб зробити гру цікавішою, можна заздалегідь домовитися не називати найпоширеніші марки, такі як Lada, Daewoo чи Volkswagen.

Зайнятися саморозвитком та навчанням

Щоб витратити час поїздки з користю, можна зайнятися саморозвитком та навчанням. Наприклад, встановити програму для вивчення іноземної мови, завантажити застосунок з тестами або почитати літературу для підвищення професійної кваліфікації. Аби провести час у дорозі з максимальною користю, можна заздалегідь спланувати подорож та визначити перелік програм і книг для навчання, які варто прочитати.

Необов’язково заглиблюватися у навчання, можна і просто перечитувати класичні твори, на які раніше не було часу. Головне – провести поїздку з користю і задоволенням. Не варто змушувати себе робити щось, бо так треба, краще просто розслабитися і поєднувати приємне з корисним.

Поспівати караоке

Любителі співу можуть розважитися у дорозі караоке, якщо, звичайно, не будуть проти водій та інші пасажири. Щоб поспівати улюблених пісень за допомогою смартфону, можна завантажити додаток караоке X-STAR https://x-star.com/app . Наразі він доступний для iOS, але розробники обіцяють скоро створити і версію для Андроїд. Програма має зручний та зрозумілий інтерфейс і велику кількість фонограм у високій якості, доступних користувачам.

Кожен може створити свій каталог улюблених треків для швидкого доступу та співати їх з друзями. Щодня програма аналізує смаки користувача та пропонує добірку фонограм караоке, які можуть зацікавити. До вокалу можна застосовувати різноманітні ефекти, а також налаштовувати власне фонограму під свій голос.

Особливістю X-STAR є те, що додаток караоке має інтелектуальну систему оцінки співу, яка базується на аналізі багатьох компонентів. Як тільки закінчиться пісня, програма присвоїть бал та скаже, наскільки гарно ви співаєте. Крім того, додаток караоке X-STAR підтримує запис і поширення виступів, а також має широкі можливості соцмережі для любителів співу. Користуватися ними можна без обмежень.

Перебрати колекцію фото та відео

Якщо повеселитися у компанії нема можливості, можна зайнятися сортуванням останніх фото і відео в галереї смартфона. Адже майже у кожного там зберігається велика кількість несортованих зображень. Довга дорога дає можливість відібрати найкращі знімки, видалити дублі та невдалі кадри, розсортувати зображення по категоріях.

Повертаючись додому з відпочинку, можна зайнятися тим же, але паралельно викладаючи найкращі фото до соціальних мереж. Таке зайняття не лише наведе лад у галереї, а й звільнить трохи пам’яті. А її багато не буває, особливо якщо смартфон не має підтримки карток MicroSD.